1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1522
نه بچه دوممه اره صحبت کردم واسه سزارین

اهان‌پس برا بچه ی دوم‌مشکلی نیست اگه اولی سزارینی بوده ولی اگه سزارین دلبخواهی هزینه رو بیمه تکمیلی نمیده من دکترم خانم سعیده شهسواری هستش

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
8
شما چی بندری نیستی اینجاوساکنی؟

من نه بندری نیستم ولی ۳ سال ونیم اینجام بچه ی اولم رو باردارم.کدوم بیمارستان میری؟برا زایمان

من نه بندری نیستم ولی ۳ سال ونیم اینجام بچه ی اولم رو باردارم.کدوم بیمارستان میری؟برا زایمان

بیمه تکمیلی دارم با همه بیمارستانا خصوصی قرارداد داره هر جا خود دکترم راحتتر باشه  اونجا میرم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیمه تکمیلی دارم با همه بیمارستانا خصوصی قرارداد داره هر جا خود دکترم راحتتر باشه  اونجا میرم&n ...

خوب پس خوبه من بچه ی اولمه و سزارین دلبخواهی رو بیمه تکمیلی قبول نمیکنه باید کمیسیون بیمارستان تشخیص بده ک واقعا سزارینی هستی منم بیمه ام با هردوتا بیمارستان‌قراد داده ولی خیلی سخت میگیرن برا سزارین باراول دلبخواهی

اهان‌پس برا بچه ی دوم‌مشکلی نیست اگه اولی سزارینی بوده ولی اگه سزارین دلبخواهی هزینه رو بیمه تکمیلی ...

شنیدم سهشواری دکتر خوبیه.نه اولی طبیعیه صبحت کردم واسم یکاری کنه اگ بشه یه دلیلی واسه سزارین واسم بنویسه😅

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شنیدم سهشواری دکتر خوبیه.نه اولی طبیعیه صبحت کردم واسم یکاری کنه اگ بشه یه دلیلی واسه سزارین واسم بن ...

شهسواری خیلی خوبه.نه نمیشه عزیزم من این هفته با بیمارستان ودکتر وهمه چی صحبت کردم بیمه به هیچ وجه قبول نمیکنه مگه اینکه کمیسیون بیمارستان اشنا باشه برات بنویسه اگه نه دست دکتر نیست.یااینکه هزینه ی بیمازستان برات مهم نباشه و ازاد هزینه رو بدی

شهسواری خیلی خوبه.نه نمیشه عزیزم من این هفته با بیمارستان ودکتر وهمه چی صحبت کردم بیمه به هیچ وجه قب ...

تو رو خدا نترسون منو😢😢 دیگ نهایتش اینه ک ازاد هزینه بدم .ولی همرا طبیعی زایمون کنم.ولی دکترم گفت یکاری میکنیم به همون دلخوشم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو رو خدا نترسون منو😢😢 دیگ نهایتش اینه ک ازاد هزینه بدم .ولی همرا طبیعی زایمون کنم.ولی دکترم گفت ی ...

متاسفانه منم خییلی حالم بده ولی تنهاراهش همینه من دکتر شهسواری اشنام ولی بازم کاری نمیتونه برام بکنه مگه اینکهدسزارین اورژانسی بشم دلبخواهی نمیشه ب هیج وجه

تو رو خدا نترسون منو😢😢 دیگ نهایتش اینه ک ازاد هزینه بدم .ولی همرا طبیعی زایمون کنم.ولی دکترم گفت ی ...

اگه بچه بریچ باشه یا سزارین دوم باشه اولی سزارینی بووه باشه اگه همجین‌مشکلی باشه اشکالی نداره و بیمه هزینه رو میده ولی دلبخواهیی رو نمیده

1651