2726

سلام بچه ها.من امروز تولدمه😑

عاشق پاییزم

ن بخاطر اینکه توش متولد شدم...کلا پاییزو دوست دارم..

بحاطر رنگاش ب خاطر آب و هواش❤

ولی تولدم ک نزدیک میشه ،یکی از غصه هام اینه ک پاییز داره تموم میشه...

از اون طرف نمیدونم چرا هرسال روز تولدم دوست دارم گریه کنم؛حتی اگه حالم خوب باشه..😭

ی سری توی مجردی وقتی سالهای افسردگیم رو می گذروندم ،ب روز تولدم ک میرسیدم ،از یه طرف خوشحال می شدم ک این روز مال منه از ی طرف لعن و نفرین میکردم همچین روزی ک متولد شدم رو .آخه چرا باید ب این دنیا می اومدم😔

بعد از ازدواج بهتر شدم...

ولی هنوز روزای تولدم حس گریه و غم دارم .

نمیدونم چرا حس خوبی نسبت ب زندگی ندارم😔😔

مروز تولدمه.دیروز حالم خوب بود .شوهرم ک داشت میرفت سرکار گفت امروز زودتر اجازه میگیرم میام شام بریم دوتایی بیرون و کیک بخریم.گفتم باشه ولی اگه اجازه ندادن اعصاب خودتو خورد نکن.

ساعت ۵ عصر رفتم حموم... منتظربودم ۵ونیم زنگ بزنه و بگه داره میاد ک پیام داد اجازه ندادن.

گفتم اشکال نداره..

ناراحت بود

پرسید کیکو چ کنیم شامو چی ؟

خواستم غصه نخوره گفتم زرشک پلو با مرغ میذارم هروقتم وقت کردیم ی شیرینی میخریم باهم میخوریم😊

اخه ما شبا غذا غیر برنجی و حاظری میخوریم.

همیشه ۸ونیم شب تعطیل میشد و ۹ میرسید .ساعت ۹ منتظرش بودم ک زنگ زد گفت نگهمون داشتن هنوز سر کارم

( یکی دوهفته ایه ک شرکتشونه خیلی کاراش بهم ریخته شده چون دارن واسه نمایشگاه و اینا کار میزنن.)

هیچی خواهرا شب تولد ماام ب انتظار سپری شد 😔

من از بیرون نرفتنمون ناراحت نشدم...اصلن...

ولی توقع داشتم این شب فرق کنه با بقیه شبا فقطم با دوتا بوسه بیشتر ...، دوتا بغل بیشتر از شبای دیگه💝.

ولی سر کار انقدر خسته اش کرده بودن ک بعد از شام خوابیدیم و سر ب بالش نذاشته خوابش برد .

دلم گریه میخواست دلم غم دار شد ..درست شکل سالهای افسردگیه گذشته ام.

الانم ک تولدمه خیلی بی تفاوتم اصلن هیچ حسی ندارم

چرا من این طوری ام؟؟؟

شماام اینطوری این؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

انشاالله تو ی فرصت بهتر برات جبران میکنه🤩

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

تولدت مبااااارک خانوم ❤❤❤❤❤با ارزوی بهترینا برات 

منم یه ماه دیگه تولدمه فقط از این یگان زندگیم ک داره میره بالا نگران میشم دوس داشتم میومد پایین 😅و... ناراحتم میکنه 

شوهرتم حق بده بنده خدا خسته بوده ایشالله امشب جبران میکنه

ای جان عیب نداره عزیزم امروز هم روز خداست به خودت برس به زندگیت خودت کیک درست کن ... هر روزی که انسان روزش با روزای دیگ فرق داشتع باشه انرژیش فول باشه اونروز روز متولد شدن دوبارشه . حتما نباید بگیم روز تولدم باید دوتا بوس بغل ... پاشششو دختر ب خودت برس هودت کیک درست کن حتما نباید رمانتیک بازی بشه کسی ریگ واسه ادم کاری کنه . یا سوپرایز

منم غمگین میشم ،،ماه پیش تولدم بود،،ولی همه ی خوشحالیم و حرفام فیلم بود،ته دل غمگین بودم،،نمیدونم چرا،،همه ی روزای تولدم هم هرسال به شهادت ائمه میوفته 

بهشت هم کمه برای مادری که دوساعت تلاش میکنه برای خواب پنج دقیقه ای کودک😭
تولدت مبااااارک خانوم ❤❤❤❤❤با ارزوی بهترینا برات  منم یه ماه دیگه تولدمه فقط از این یگان ...

قربونت برم عزیزم .من اصلا واسه نیومدنش و دیر اومدنش ناراحت نیستم نمیدونم ینی چمه دقیقا😔

اخه من خودم روز تولدشو صدبار تبریک میگم صدبار بوسش میکنم و ...

نمیدونم چمه خواهر اصلن

تولدت مبارک.من وقتی روز تولدمه اصلا خوشحال نیستم نمیدونم چرا اینجوریم،شاید واسه اینه تولدم بهم میگه ...

ممنونم گلم😘 منم فک کنم ناراحتیم بخاطر اینه ک عمرم داره الکی ب هدر میره .بدون اینکه هیچ تفاوت محسوسی کرده باشم شخصا نسبت ب سال قبل

2706