2737
2734
عنوان

رفتارای چندش بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 124 پست
کجا بری دختر. حق و حقوقت رو بگیر یه خونه مستقل بگیر برای خودت زندگی کن

آره حتمآ  میره و. مستقل میشه 

خانواده ها میذارن حتما 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر رابطه با مادرت چجوریاس؟؟؟اون که اذیتت نمیکنه؟؟درس خوندی؟میتونی شغلی پیدا کنی یا نه؟؟

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
2728
استارتر رابطه با مادرت چجوریاس؟؟؟اون که اذیتت نمیکنه؟؟درس خوندی؟میتونی شغلی پیدا کنی یا نه؟؟

اینقد افسرده شدم حوصله شغلو درسو ندارم

کل خانواده اذیت میکنن

2738
نمیدونم ولی خانواده من مشکل ندارن. چون به حمایتشون نیاز دارم موندم. اخه وقتی ادم ازدواج کرده به زور ...

منو که نذاشتن بک ساعت بمونم

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
خدا نجاتت بده عزیزم. حق و حقوقت رو بگیر و با زور مستقل شو. شوهرت چیزی داره بهت بده؟

اره داره واس اینک نده میگ هیچی ندارم

اعصابم خورده بابت جدایی

کی منو بکشونه تا محضر

2706