2703
2553
عنوان

رفتارای چندش بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2825 بازدید | 124 پست
کجا بری دختر. حق و حقوقت رو بگیر یه خونه مستقل بگیر برای خودت زندگی کن

آره حتمآ  میره و. مستقل میشه 

خانواده ها میذارن حتما 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر رابطه با مادرت چجوریاس؟؟؟اون که اذیتت نمیکنه؟؟درس خوندی؟میتونی شغلی پیدا کنی یا نه؟؟

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
2720
استارتر رابطه با مادرت چجوریاس؟؟؟اون که اذیتت نمیکنه؟؟درس خوندی؟میتونی شغلی پیدا کنی یا نه؟؟

اینقد افسرده شدم حوصله شغلو درسو ندارم

کل خانواده اذیت میکنن

2714
نمیدونم ولی خانواده من مشکل ندارن. چون به حمایتشون نیاز دارم موندم. اخه وقتی ادم ازدواج کرده به زور ...

منو که نذاشتن بک ساعت بمونم

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
خدا نجاتت بده عزیزم. حق و حقوقت رو بگیر و با زور مستقل شو. شوهرت چیزی داره بهت بده؟

اره داره واس اینک نده میگ هیچی ندارم

اعصابم خورده بابت جدایی

کی منو بکشونه تا محضر

2706