2726
عنوان

رفتارای چندش بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

رمز داره

اولا خدا به دادتون برسه تو این شرایط 

دوما اگه رمزدار هست چجوری باز میکنن؟ 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
2728

عیب نداره حساس ترش نکن بذار چند بار بیاد گوشیتو بگرده وقتی ببینه چیزی توش نیست دیگه نمیگرده

الان میگی شوهرم نامرده پس تنها پشتیبانت همین باباته الان نمیفهمی من چی میگم ولی یکم ک سنت بالا بره میفهمی پدر حتی اسمش هم پشتوانه یه دختره

من با اینکه ۲تا بچه دارم مامانم گاهی به گوشیم نگاه می‌کنه😂😂😂آخه مادر من ،،،من با دوتا بچه چه غلطی میتونم بکنم آخه😒😒حالا شوهرم اصلا به گوشیم نگاه نمیکنه ولی مامانم قربونش برم پیگیره😅😅

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
اولا خدا به دادتون برسه تو این شرایط  دوما اگه رمزدار هست چجوری باز میکنن؟

نمیدونم همینطور صفحشو میبینه

حوصله ندارم دارم جدا میشم اینام خیلی چرت و پرت میگن

نمیدونم همینطور صفحشو میبینه حوصله ندارم دارم جدا میشم اینام خیلی چرت و پرت میگن

فهمیدم 

پس قصدی نداره بنده خدا 

فقط از روی عادت نگا میکنه

شمام دوره حساسی استی بهتون برمیخوره 

به مادرتون بگین بهشون بگن 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
توی این شرایط من دم از حرفای مسخره بزنن؟ من چه گناهی کردم شوهرم ولم کرده

مم مثل خودت بدم میاد یکی شرایط درک نکنه حرکتی بزنه ... از شکاکی هم بدم میاد ادم اگر کاریم بخواد بکنه تو زندان هم باشه انجام میده 

2706