1542
1578
عنوان

رفتارای چندش بابام

2738 بازدید | 124 پست

همیشه میخوا فضولی کنه تو گوشیم خودم در حال طلاقم حوصله ندارم اونم از این اداها در میاره

یبار خواب بودم اومد سرش من سریع پا شدم اونم در رفت

الانم نمیدونم خواست چکار کنه چشش ب گوشیم بود تا پا شدم در رفت

نگرانته حتما

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟عشق منخانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست اگر او را دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا💚شب بخیر گفتنِ ما محضِ ادای ادب است/ورنه چون شب برسد اولِ بیداریِ ماست 

بچه ها این سایت به کاربراش یک میلیون هدیه میده ! از دست ندید

1546
8
عزیزم پدر حق بدید . خدایی پدر من اینکارو نکرد ولی مادرم جرا خخخخ با اونی که میدونست با کی دوستم . دو ...

توی این شرایط من دم از حرفای مسخره بزنن؟

من چه گناهی کردم شوهرم ولم کرده

1396
رمز داره

اولا خدا به دادتون برسه تو این شرایط 

دوما اگه رمزدار هست چجوری باز میکنن؟ 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸

عیب نداره حساس ترش نکن بذار چند بار بیاد گوشیتو بگرده وقتی ببینه چیزی توش نیست دیگه نمیگرده

الان میگی شوهرم نامرده پس تنها پشتیبانت همین باباته الان نمیفهمی من چی میگم ولی یکم ک سنت بالا بره میفهمی پدر حتی اسمش هم پشتوانه یه دختره

1547