2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه دکترا ایجور نیستن من دکتری ک پیشش میرم رو واقعا قبولش دارم خیلی عالیه و با وجدان !روکش چیز خوبی نیس اخه چرا انجام میدید با این هزینه سنگینش

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2728
انگار از وحشی اومده بوده ک

میگفتم بی حسی بزنین لطفا میگفت الان تمومه،،،آخرش خورد به عصب دندونم چنان جیغی زدم که مریضا همشون یکی یکی درمیرفتن ازترس

بهشت هم کمه برای مادری که دوساعت تلاش میکنه برای خواب پنج دقیقه ای کودک😭
من دیگه هیچ دندان پزشکیه قبول ندارم اطرافیامم نیز هیچ کی راضی نیست چاره دندان کشیدنه وو بس مگه بخوای ...

ببخشید اینجوری که 40 سالگی عین پیرزن ها میشیم. 

من دندون دارم که 15 سال پیش روکش شده عالی داره کار میکنه. یه دندونم هم ریخته بود فقط ریشه اش مونده بوددکترم ریشه رو تعمیر کرد و پر کردو روش روکش گذاشت الان 4 ساله داره برام کار میکنه. شما جای خوب نرفتی 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
من دوماه پیش دندونم رو روکش زیرکونیم کردم چهارشنبه دکتر اومد دندون بغلش رو درست کنه زد و روکشم رو ...

منم باید دندون جلومو روکش زیرکونیم کنم

ظاهرش چطور شد با بقیه دندونات فرقی نکرد؟ هزینش چقد شد؟

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
خدا خیرت بده دندان پزشک یعنی مفت خور عوضی

چقدر بی ادبانه صحبت میکنید. شما شغلتون چیه؟ یکی بیاد در مورد شغلتون بگه مفت خور عوضی خوشتون میاد؟ 

کلا پزشکی و دندانپزشکی اینجوریه که پشت سرشون حرف میزنن ولی وقتی محتاجشون میشن میرن التماسشون میکنن که کارشون راه بیفته 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706