2726

خب معلومه وقتی روکش میکنی دندون رو زودتر خراب میشه چون نه نور میرسه نه هوا

مگه نمگن دندون های عقبی دهن که کمتر نور میخورن زود تر خراب میشن

اگه دندون پزش گفت روکش کن بخاطر اینکه دوباره بری پیشش

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل اینجاست پزشکا انگار هر کاری کنند به کسی جواب گو نیستند 

وگرنه خب وقتی انقدر پول گرفت خراب شده الان نباید جواب گو کارش باشه اخه

یا با تشخیص اشتباه آدم تا پای مرگ هم می برند ولی هیچی

2728
یکی از دوستامم اینجوری شده بود  دوباره رفته بود مواد گذاشته بود  اومده بود فرداش باز موا ...

بگو بکشه من تازه دندان پزشک اشنا بود بیچاره خودش راستشم گفت گفت دندان خراب اخرش باس بکشیش

من ۷سال پیش دندونمو پر کردم بدون روکش هنوز آخ نگفته😁

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
من دوماه پیش دندونم رو روکش زیرکونیم کردم چهارشنبه دکتر اومد دندون بغلش رو درست کنه زد و روکشم رو ...

برای چی روکش کردید ایادندونتون مشکلی داشت یانه برای زیبای بود؟؟

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خب معلومه وقتی روکش میکنی دندون رو زودتر خراب میشه چون نه نور میرسه نه هوا مگه نمگن دندون های عقبی ...

وا نمی دونستم وگرنه میرفتم هر روز جلو خورشید دهنمو باز میکردم نور بخوره

اگر عصب کشی کنی روکش لازم میشه 

عصب کشی هم کردم دیگه.مواد ۷سال پیش بود 😂😂

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

دو سال پیش که دندونی صد هزار بود دندونای پسرعموم ۸ میلیون خرج برداشته بود   همه دندوناس سیاه و شکسته بودن    یهو همشو تععععمیر کرد الان خوب شده       الان دندونی یه تومنه   کاشت هم باشه هم واویلا

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
وا نمی دونستم وگرنه میرفتم هر روز جلو خورشید دهنمو باز میکردم نور بخوره

وای تصورت کردم خندم گرفت حمام افتاب دندان

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
2706