2726
عنوان

بين عشق و خواستگار خييييليييي پولدار گير كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3127 بازدید | 149 پست
حالا من ك ي شوهر داشتم ك كوني بود اوبي بود چيكار كنم؟ ميشستم ميديدم ميره ترتيبشو بدن پولم ميده؟ من ...

دل بخاطر این کامنتت از ته دل دعا کردم یه ازدواج خوب داشته باشی تا بخاطر تنهایی پول یا هر چیزی مجبور ب انتخاب بین دو گزینه بد نباشی.من خودم سی سالگی ازدواج کردم یعنی از الان شما دو سال بزرگتر بودم. اگه میتونی بیشتر صبر کن به زیبایی ات بیشتر برس هر چقدر با گزینه های موقتی ارتباط داشته باشی از خواستگارهای خوب دورتر میشی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خدا حفظشون كنه برات مطمعن باش منم بدم نميومد مثل تو اين شرايطو داشتم

معلومه که خانم موجه و صبور و مهربونی هستی خدا بهترینها رو نصیبت کنه انشاءالله  

دل قوی دار ک بنیاد بقا محکم ازوست...
ب من گفت اگر ميخواي ازدواج كني من همه كار برات ميكنم  اون راضيه ك خرج عروسيمم بده ولي اون ...

هر دو غلطه،  ولش ون کن. به خودت رحم کن. یه مدت فقط متوجه خودت باش مثلا یک یا دو سال. به کمر درد ت برس. دوست پیدا کن. انشالله مورد مناسب ازدواج هم پیدا می کنی. 

2728

به نظر من هر دو اشتباه 

شما وقتی به پول نیاز نداری چرا باید با مردی با این شرایط باشی بعد ببخشید یعنی به ازای پول فقط می خوای باهاش باشی بدون هیچ حسی...واقعا نمی خوام قضاوت کنم ولی خودت فکر کن چقدر می تون رو خودت تاثیر منفی بذاره

اون آقا هم وقتی فقط وعده میده ول کن 

عزیز دلم خودت رو ناراحت نکن من از طرف خودم حرف میزنم که قصد ناراحت کردنت رو نداشتم فقط از روی دلسوزی ...

نه عزيزم من ناراحت نميشم

هر كسي مسئول زندگيه خودشه و اگر خدا بهش لطف كرده و نعمتهاييو داده ك كسي ديگه نداره نبايد ب رخ بكشه و با عقايد ديگران مخالفت كنه و بي احترامي كنه

من براي همتون آرزوي بهترينارو دارم و از خدا ميخوام هيچكسي اتفاقاتي ك براي من افتاده براش نيفته

ولي نظر من اينه ك حتي در مورد زنهايي ك خراب هستن هم آدم نبايد نظر بده چ برسه ب مني ك دارم ميگم صيغه

حالا كسي صيغه اي ك پيامبرش بالاي صدتا داشته رو قبول نداره دليل نميشه توهين كنه

من نگفتم من پاكدامنم ولي لايق اينهمه لطف دوستانم نيستم

نه عزيزم من ناراحت نميشم هر كسي مسئول زندگيه خودشه و اگر خدا بهش لطف كرده و نعمتهاييو داده ك كسي دي ...

درست صیغه حلال عزیزم ولی واقعا به شما به عنوان یه خانم آسیب می زن وگرنه برای مردا که مهم نیست...زندگی همیشه سختی داره مهم کم نیاری انشالله زندگی خوبی در آینده برات رقم بخوره

نه عزيزم من ناراحت نميشم هر كسي مسئول زندگيه خودشه و اگر خدا بهش لطف كرده و نعمتهاييو داده ك كسي دي ...

بله عزیزم شما درست میگی...امیدوارم که شما هم به هر چیزی که لایقته  برسی و از صمیم قلب یه زندگی راحت و بی دغدغه رو تجربه کنی...خیلی خانومی برای همین بهترینها حقته عززززیزم.

دل قوی دار ک بنیاد بقا محکم ازوست...
بله عزیزم شما درست میگی...امیدوارم که شما هم به هر چیزی که لایقته  برسی و از صمیم قلب یه زندگی ...

شما لطف داريد عزيزم ❤️

خدا جاي حقه و من نگران آيندم نيستم 

ميدونم بالاخره روزي ميرسه ك منم آرامش داشته باشم

واي بنظر من هيج اشكالي نداره با كسي ك پولدارهزازدواج كني 

ايندتو تضمين ميكني 

دوستان اين خانم مطلقه هس يه بچه هم داره صيغه هم بوده

شايد شرايط ازدواج رويايي ك شما فك ميكنين براش پيش نياد 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
من گفتم نامحرم بوديم؟😂 اتفاقا كسيكه دوسش دارمم خيلي مقيده وبدون محرميت دست هم نميداد بهم  بع ...

عزيزم اونی که بهش میگی عشق خودت میگی که نمیاد جلو و عقدت کنه و اینجوری فقط داره با احساست بازی میشه و 

دومی رو هم فقط بخاطر پول میخوای درسته؟ من کاری به شرع و غیر شرع ندارم،، ولی تو 28 سالته خیلی جوونی و میتونی یه زندگی پایدار داشته باشی با شرایطی هم که داری لنگ پول نیستی که بخوای صیغه بشی،، به نظرم حیفه،

2706