2726
عنوان

بين عشق و خواستگار خييييليييي پولدار گير كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 3127 بازدید | 149 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ميدونم ك اين ميره  برا چي موقعيتمو نديد بگيرم براي دو ماه بيشتر با عشقم بودن

استاترتوروخداکدوم موقعیت😲

واقعاتوبه این جوونی میخوای بایه مردپیرصیغه شی؟

ببین صیغه شدن جرم نیستاولی اینابرای قدیمابود..اینش قابل هضم نیست که این آقا۲۵سال ازشمابزرگتره..میگیدهفته ای سه چهارساعت شماروقراره ببینه وحالارابطه..پیش خودت فک نمیکنی که تودرقبال پولی که ازش میگیری یه نوع سرگرمی هستی؟مردمقیدی هست ومیخوادبهتون کمک کنه درسته؟یه موردمناسب ازدواج بهتون معرفی میکردیاازنظ مالی کمک میکرد(هرچندکه نیازی نداری)اینوبدون که عروسک بودبرای یه مردپیراصلادرست نیست..هنوزسنی نداری میتونی بهترین ازدواج رودرآین ه داشته باشی..صبرخیلی چیزخوبیه💜

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
2728

جفت راهایی که میگی رفتنش حماقته 

کوتاه گفتم 

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
ببین اخه چی میگه منو بابام نمیزاشت بغالیم برم الانم ک شوهرم از بابام غیرتی تره من اصلیتم ترکه غیرتی ...

غیرت بیش ازاندازه هم خوب نیستا؟؟

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.
منم همينو ميگم  حالا اگر همينا ك نظرشون منفيه جاي من بودن روي هوا طرفو ميزدنو كلي هم ازش ميكند ...

خیلی ببخشیدا من حتی تصور مورد انتخاب شما رو میکنم ی پیرمرد هوس باز چندشم میشه و حالم بهم میخوره اون وقت چ برسه ب این که رو هوا بزنمش.😅😅😅😅

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
اون اقا واسه هوس میخواد . عشقتو ب پول نفروش .. ارزش اون عشق انقدر بالاتر هست که بخوای پول رد کنی . پ ...

کدوم عشق عزیزم؟مگه نخوندی میگه هیچ جوره حاضر نیست عقدم کنه؟فقط میخواد راحت و بی مسئولیت کنارش باشه ولی حاضر نیست باهاش ازدواج کنه و بره زیر بار مسئولیت و زندگی آخه اینم عشقه؟؟؟

دل قوی دار ک بنیاد بقا محکم ازوست...
ببین اخه چی میگه منو بابام نمیزاشت بغالیم برم الانم ک شوهرم از بابام غیرتی تره من اصلیتم ترکه غیرتی ...

حالا من ك ي شوهر داشتم ك كوني بود اوبي بود چيكار كنم؟

ميشستم ميديدم ميره ترتيبشو بدن پولم ميده؟

من كاري ب تو و خانوادت ندارم ولي اينو بدون هميشه هر كسي هر جايي هست دست خودش نبوده 

منم بدم نميومد ي شوهر باغيرت داشته باشم بشينم زندگي كنم ولي حالا ك نشده ديگه قرار نيس بشينم منتظر اين مرداييكه ديگه خوابشم نميبيني

مرد باغيرت كجا بود ديگه

عزيزم بنظرت الان من با نداريِ كسيكه دوستش دارم ساختم و دوسالم وقتمو گذاشتم و با اينكه من خيلي از همه ...

خوب آون رابطه ت هم غلطه،  هر دو رو ول کن. کمی برای خودت ارزش قایل شو. هنوز 28 سالته، بچه هم که پیش تو نیست، وضع مالی ت هم که خوبه، پس محتاج نون شب ت نیستی. کمی به خودت فرصت بده بعد انشالله یه فرد مناسب پیدا می کنی که پشتوانه ت باشه نه این دو نفر. هر دو دارند ازت سو استفاده می کنند یعنی چی برای کمک بهت ضیغه می کنه؟ برای کمک به کسی صیغه لازم نیست. اولی هم تو رو نمی خواد و گرنه حتما تا حالا عقد کرده بودید، از سر نداری همین که باهاش هستی براش بسه.

خوب آون رابطه ت هم غلطه،  هر دو رو ول کن. کمی برای خودت ارزش قایل شو. هنوز 28 سالته، بچه هم که ...

ب من گفت اگر ميخواي ازدواج كني من همه كار برات ميكنم 

اون راضيه ك خرج عروسيمم بده ولي اونيكه ادعاي دوست داشتن داره نميخواد

حالا من ك ي شوهر داشتم ك كوني بود اوبي بود چيكار كنم؟ ميشستم ميديدم ميره ترتيبشو بدن پولم ميده؟ من ...

عزیز دلم خودت رو ناراحت نکن من از طرف خودم حرف میزنم که قصد ناراحت کردنت رو نداشتم فقط از روی دلسوزی نظرم رو گفتم...خدا بهت کمک کنه عزیزم که بتونی بهترین تصمیم رو برای زندگیت بگیری فقط ای کاش میشد یکمی دست نگه داری خدا رو چه دیدی شاید پشت درهای بسته ی زندگیت روزنه ی امیدی برای داشتن  یک زندگی پاک و برازنده وجود نازنینت پیدا شه..اندکی صبر  

دل قوی دار ک بنیاد بقا محکم ازوست...
2706