2726

سلام دوستان

من دو ساله با ي نفر هستم ك با وجود نداشتن تفاهم حالا يا ميشه گفت وابستگي يا علاقه نتونستيم از هم جدا بشيم

من جداشدم و يك دختر دارم البته تنها زندگي ميكنم

الان بهم پيشنهاد شده كه همسر صيغه اي يك آقايي بشم ك از خودم ٢٥سال بزرگتره و دو تا زن دائم داره

البته ايشون ايراني نيستن و وضع مالي فوق العاده خوبي داره 

يعني همين الان بدون مدرك برا من٢٠٠ميليون خرج كرده

از طرفي هم من نميدونم چطوري از كسيكه باهاش دوسال زندگي كردم دل بكنم و هر چقدر بهش گفتم عقد دائم كنيم ب دلايلي كه خونه نداره و... زير بار نرفت

الان بين يك دو راهيه خيلي بد گير كردم

از طرفي ميدونم ك آيندم با اين آقا تضمينه

يعني ايشون گفتن خانه و بهترين ماشين و حقوق ماهيانه را به من ميدن و بخاطر شرايطش نهايت هفته اي چند ساعت ما ميتونيم ملاقات داشته باشيم

از طرفي هم ميدونم ك كسيكه دوستش دارم هيچوقت شرايطش خوب نميشه و ب شرايط خوب من هم كار نداره و براي عقد دائم اقدام نميكنه چون همين الان من خونه و ماشين و حقوق دارم اما ميگه مرد بايد خودش داشته باشه و من اينطوري ازدواج نميكنم

ولي نميتونم هيچكدومو كنار بذارم 

دارم عذاب ميكشم

نه دوست دارم بهشون خيانت كنم

نه ميتونم به كسيكه دوستش دارم فكر نكنم😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر من تو ک خودت دستت تو جیب خودته پول مهم نباشه واست

ولی ب این فکر کن دو سال دیگه این عشقت ولت کرد چیکار میکنی؟

میشه واسه اجابت دعاهام صلوات بفرستین؟😔 تیکر حاجت روایی

پولداره رو انتخاب کن

بازیچه نشو و اینکه عشق نیس وگرنه هرجور بود عقدت مکرد

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 

تو که به پول احتیاج نداری!  

اما این پسره رو هم ولش کن. 

دنبال یه نفر باش که برای تو شوهر خوبی بشه و برای دخترت بتونه یه الگوی خوب از یه مرد باشه. 

هفت بار افتادی, هشت بار برخیز
2706