1542
1578
عنوان

بين عشق و خواستگار خييييليييي پولدار گير كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 2727 بازدید | 149 پست
حالا من ك ي شوهر داشتم ك كوني بود اوبي بود چيكار كنم؟ ميشستم ميديدم ميره ترتيبشو بدن پولم ميده؟ من ...

دل بخاطر این کامنتت از ته دل دعا کردم یه ازدواج خوب داشته باشی تا بخاطر تنهایی پول یا هر چیزی مجبور ب انتخاب بین دو گزینه بد نباشی.من خودم سی سالگی ازدواج کردم یعنی از الان شما دو سال بزرگتر بودم. اگه میتونی بیشتر صبر کن به زیبایی ات بیشتر برس هر چقدر با گزینه های موقتی ارتباط داشته باشی از خواستگارهای خوب دورتر میشی

خدا حفظشون كنه برات مطمعن باش منم بدم نميومد مثل تو اين شرايطو داشتم

معلومه که خانم موجه و صبور و مهربونی هستی خدا بهترینها رو نصیبت کنه انشاءالله  

عشقم دخترم...آرامشم همسرم  

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

ب من گفت اگر ميخواي ازدواج كني من همه كار برات ميكنم  اون راضيه ك خرج عروسيمم بده ولي اون ...

هر دو غلطه،  ولش ون کن. به خودت رحم کن. یه مدت فقط متوجه خودت باش مثلا یک یا دو سال. به کمر درد ت برس. دوست پیدا کن. انشالله مورد مناسب ازدواج هم پیدا می کنی. 

به نظر من هر دو اشتباه 

شما وقتی به پول نیاز نداری چرا باید با مردی با این شرایط باشی بعد ببخشید یعنی به ازای پول فقط می خوای باهاش باشی بدون هیچ حسی...واقعا نمی خوام قضاوت کنم ولی خودت فکر کن چقدر می تون رو خودت تاثیر منفی بذاره

اون آقا هم وقتی فقط وعده میده ول کن 

1546
عزیز دلم خودت رو ناراحت نکن من از طرف خودم حرف میزنم که قصد ناراحت کردنت رو نداشتم فقط از روی دلسوزی ...

نه عزيزم من ناراحت نميشم

هر كسي مسئول زندگيه خودشه و اگر خدا بهش لطف كرده و نعمتهاييو داده ك كسي ديگه نداره نبايد ب رخ بكشه و با عقايد ديگران مخالفت كنه و بي احترامي كنه

من براي همتون آرزوي بهترينارو دارم و از خدا ميخوام هيچكسي اتفاقاتي ك براي من افتاده براش نيفته

ولي نظر من اينه ك حتي در مورد زنهايي ك خراب هستن هم آدم نبايد نظر بده چ برسه ب مني ك دارم ميگم صيغه

حالا كسي صيغه اي ك پيامبرش بالاي صدتا داشته رو قبول نداره دليل نميشه توهين كنه

من نگفتم من پاكدامنم ولي لايق اينهمه لطف دوستانم نيستم

استاتر اگر خواستی از اون اقا جدا بشی و دیگه پیگیرت نشه بهش‌بگو‌میخوای ازدواج کنی.نگو میخوای‌صیغه بشی.بگو تصمیت رو‌گرفتی و میخوای بخاطر بچت ازدواج کنی.

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم شکرت.خیلی منتظر این لحظه بودم😍
نه عزيزم من ناراحت نميشم هر كسي مسئول زندگيه خودشه و اگر خدا بهش لطف كرده و نعمتهاييو داده ك كسي دي ...

درست صیغه حلال عزیزم ولی واقعا به شما به عنوان یه خانم آسیب می زن وگرنه برای مردا که مهم نیست...زندگی همیشه سختی داره مهم کم نیاری انشالله زندگی خوبی در آینده برات رقم بخوره

نه عزيزم من ناراحت نميشم هر كسي مسئول زندگيه خودشه و اگر خدا بهش لطف كرده و نعمتهاييو داده ك كسي دي ...

بله عزیزم شما درست میگی...امیدوارم که شما هم به هر چیزی که لایقته  برسی و از صمیم قلب یه زندگی راحت و بی دغدغه رو تجربه کنی...خیلی خانومی برای همین بهترینها حقته عززززیزم.

عشقم دخترم...آرامشم همسرم  
1432
بله عزیزم شما درست میگی...امیدوارم که شما هم به هر چیزی که لایقته  برسی و از صمیم قلب یه زندگی ...

شما لطف داريد عزيزم ❤️

خدا جاي حقه و من نگران آيندم نيستم 

ميدونم بالاخره روزي ميرسه ك منم آرامش داشته باشم

واي بنظر من هيج اشكالي نداره با كسي ك پولدارهزازدواج كني 

ايندتو تضمين ميكني 

دوستان اين خانم مطلقه هس يه بچه هم داره صيغه هم بوده

شايد شرايط ازدواج رويايي ك شما فك ميكنين براش پيش نياد 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میدونستم جوابمو میدی😍.بعد  از ۷ سال انتظار  خودت حسابی مواظب تو دلیم باش😍😍
من گفتم نامحرم بوديم؟😂 اتفاقا كسيكه دوسش دارمم خيلي مقيده وبدون محرميت دست هم نميداد بهم  بع ...

عزيزم اونی که بهش میگی عشق خودت میگی که نمیاد جلو و عقدت کنه و اینجوری فقط داره با احساست بازی میشه و 

دومی رو هم فقط بخاطر پول میخوای درسته؟ من کاری به شرع و غیر شرع ندارم،، ولی تو 28 سالته خیلی جوونی و میتونی یه زندگی پایدار داشته باشی با شرایطی هم که داری لنگ پول نیستی که بخوای صیغه بشی،، به نظرم حیفه،

1563
واي بنظر من هيج اشكالي نداره با كسي ك پولدارهزازدواج كني  ايندتو تضمين ميكني  دو ...

مطمعنا ديگه اون شرايطي كه ده سال پيش داشتم برام تكرار نميشه و هرچقدر جلوتر هم برم اين امكان كمتر ميشه 

من بجاي اينكه تنهايي با بدبختي زندگيمو بگذرونم ميتونم حتي ب بهترينها هم برسم حالا در كنارش صيغه ي كسي هم هستم كه هم ميتونم بهترين مسافرتهارو برم هم بدون دغدغه زندگي كنم

دوست خود من با همسرش٢٢سال فاصله سني داره 

الان يعني چون همسر دائمشه اون با ي پيرمرد زندگي نميكنه؟

هر كسي ي عيبايي داره 

حالا چون اين مرد زن داره نجس ك نيس

اتفاقا امروز با همين تايپيك فهميدم ك چقدر ماها تظاهر ب دينداري ميكنيم

من نميخوام كار خودمو در قالب دين قشنگ جلوه بدم اما اينم ميدونم ك از خيلي از روابط بهتره كه دورمون پره

حداقل ميدونم ده سال قراره با يك نفر زندگي كنم 

نه هر دو سال ي عشق جديد پيدا كنم

عزيزم اونی که بهش میگی عشق خودت میگی که نمیاد جلو و عقدت کنه و اینجوری فقط داره با احساست بازی میشه ...

من خودمو ميشناسم 

تنها نميتونم 

اگر محرميت با كسي نباشه مثل الان دوسال دوسال بايد عاشق يكي بشم ك لياقتشو نداره و هم ضربه روحي بخورم هم خرجشونم بكنم

اما الان ديگه ميدونم ك من شوهر دارم حالا يا صيغه يا دائم 

و ديگه دنبال عشق نيستم 

سرمو ب كلاساي مختلف رفتن گرم ميكنم و از چيزاي ديگه لذت ميبرم

از طرفي هم ميدونم كه مورد ازدواج خوب حتي يكدرصدم نيست 

من ٥ساله جداشدم 

سه سال حتي دوست اجتماعي هم نداشتم ك بقول خانوادم ي خواستگار خوب بياد ولي يكي از يكي الدنگ تر

الانم بقيه عمرمو بايد ب اين اميد بگذرونم ك چي آخه

[QUOTE=115881376]مطمعنا ديگه اون شرايطي كه ده سال پيش داشتم برام تكرار نميشه و هرچقدر جلوتر هم برم اين امكان كمتر ميش ...[/QUOTE

عزيزم پول تى شرايط امروز جامعه ؛ خيلي مهمه.و اين يه واقعيته

عشق و اينا هم مال تو فيلماس 

اين نظر منه 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میدونستم جوابمو میدی😍.بعد  از ۷ سال انتظار  خودت حسابی مواظب تو دلیم باش😍😍

توکه بااون پسره هم صیغه ای نمیشه گف عشق چون اگه عاشقت بودخونه روبهانه نمیکرد عقدت میکرد اون فقط دنبال خوشگذرونی باتوهست پس پولداره رو انتخاب کن حداقل کیف دنیا رو ببری ودرضمن این ازدواجای یکی دوروزی رو ول کنی ودنبال کیس همیشگی باشی به نفعته دوروزدیگه پابه سن بزاری هرکسی نمیادسراغت

الهم صل علی محمد وال محمد
1579