2726
عنوان

دیگه کم آوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 65 پست

چه اضافه وزن داشته باشی چه نداشته باشی اول حتما وزن کم کن همین خیلی کمک میکنه بعد سعی کن لبنیات زیاد نخوری و گرمی زیاد بخور و زیر دلت روغن بمال و ماساژ بده

عسل و شیره انگور و ارده شیره و انبه و موز و اینا گرمین و به رحم و تخمدان کمک میکنن

خدارو شکر لوله هات هم که بازه اول بهت دارو میده که تخمکات خوب بشه و بعد ای یو ای میکنه بعدش ا موقع از مایش استراحت کن تا نطفه بگیره اگه ای یو ای و نزدیکیای بعدش به موقع انجام بشه دلیلی نداره که باردار نشی

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیدونم گلم منم جایی رفتم اونو بهم یاد داد گفت جله بریه

مرسی عزیزم 😘

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
2728
به امید اینکه هنوز به سال جدید نرسیده باردار شید لذت مادرشون بچشید

انشاءالله عزیزدلم خداازبونت بشنوه 😍😍😍😘😘😘

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
ان شاءالله خدا هر چه زودتر به دل شکسته ی ماهم رحم کنه

عزیزم غصه نخور گله ام نکن الهی که زودترمادر شی بعضی وقتا خدا میخواد مارو با این اتفاقا امتحان کنه ببینه چقدر صبر داریم ...دعاکن از این امتحان سربلند بیرون بیای

دختر خاله ی منم پنج سال بودعروسی کرده ومنتظر بچه بود دور واطرفیانش همه بچه دارشده بودن اما خداروشکر یه ماه پیش که اصلا فکرشم نمیکرد باردارشداینا همه امتحانه به خداتوکل کن عزیزم

❤️یاصاحب الزمان اغثنی❤️ یاصاحب الزمان ادرکنی❤️والمستعان بک یابن الحسن❤️