2733
2734
عنوان

دیگه کم آوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 65 پست
اشکال نداره که،این همه مردم از همه جا میان پابوس امام رصا،شمام بعد زیارت یه سفر بیا تهران ،از شهرستا ...

بهم پیشنهاد شده 

یه بار مگه با شوهرم بیایم 

باید چند جلسه بیای میدونید؟

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

الان پسرم خابه ...شاید باور نکنی ولی شب تا صبح ده بار بیدار میشم نگاهش میکنم میگم نکنه من خابم و تو بیداری بچه ندارم...منی که همه دکترا قطع امید کرده بودن...خودمم امیدی نداشتم. حالا بزرگی و کریمی خدا رو میبینم

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام انشالله باردار میشی به زودیه زود چله بری کن . ۷تا نخ رنگی بردار کنار هم بزار یه گره بزن یه ایت ...

سلام عزیزم من رفتم پیش یه خانمه گفت نخ رنگی بگیرم خودش گره داد گفت بده به یه زن نماز خون هی نیت کنه وگره رو قیچی کنه تا تموم بشه بعد بریزه تو روسری یاشال خودت تو قبرستون بچه یا مزار دفن کن چله بری میشه درسته؟؟

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘
الان پسرم خابه ...شاید باور نکنی ولی شب تا صبح ده بار بیدار میشم نگاهش میکنم میگم نکنه من خابم و تو ...

خدا براتون حفظش کنه عزیزم

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
2731

انشالله که خدایه نی نی خوشگل وسالم بهت میده ودلت وشادمیکنه

اگه امضام و دیدید  ازتون خواهش میکنم برای تعجیل در ظهور آقا امام زمان(عج) یه صلوات از ته قلبتون بفرستید ❤
خداروشکر گلم  ان شاءالله خدا پسر تو برات حفظ کنه  منم پارسال ۹۲ کیلو بودم خودمو به ۷۷ رس ...

ممنون عزیزم..بخدا دلم روشنه به زودی دامنت سبز میشه.  به حق امید نا امید شده قمر بنی هاشم

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
بهم پیشنهاد شده  یه بار مگه با شوهرم بیایم  باید چند جلسه بیای میدونید؟

هرچی ازمایش وسونو و...داری ببر،،،احتمالا بازم ازمایش و..جدید برات بنویسن،ولی بهشونم بگو که از مشهد میای ورفت وامد سخته،

دفعه اول که بیای دیکه بقیش اسونه،راه اهن،بعدشم که نهایتش یه اسنپ میگیری،

سخت نگیر رفت وامد و...برای خودت وهمسرت،پرامیدم باش،

ناامید نشو 

امیدت به خدا باشه و پیش دکترای معمولی نرو مستقیم برو مرکز ناباروری و ای یو ای کن هم هزینش زیاد نیست و هم راحته حتا بیهوش نمیکنن, وقتی انقد راحت میتونی بچه دار شی الکی چرا ناامیدی

خانومی حتما حتما برو صد در صد باردار میشی

یکی از فامیلای شوهرم بعد 12 سال رفت ای یو ای و حامله شد الان بچش 4 سالشه دوستمم همینطور الان بارداره.....

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!
2738
ممنون عزیزم..بخدا دلم روشنه به زودی دامنت سبز میشه.  به حق امید نا امید شده قمر بنی هاشم

خدا از دهنت بشنوه عزیزم

هرچی ازمایش وسونو و...داری ببر،،،احتمالا بازم ازمایش و..جدید برات بنویسن،ولی بهشونم بگو که از مشهد م ...

ممنون عزیزم

ناامید نشو  امیدت به خدا باشه و پیش دکترای معمولی نرو مستقیم برو مرکز ناباروری و ای یو ای کن ه ...

خب میگن آی یو آی احتمال ۱۵ درصده باردار شدن 

چقدر خرج داره؟؟

من ی بار پارسال عکس رنگی دادم پدرم در اومد اینقد ک درد داشتم اما لوله هام باز بود 

دوباره هم میگیرن ؟؟

خب میگن آی یو آی احتمال ۱۵ درصده باردار شدن  چقدر خرج داره؟؟ من ی بار پارسال عکس رنگی دادم پد ...

دقیقا نمیدونم عزیزم

شنیدم عکس رنگی درد وحشتناکی داره اما ای یو ای مثل معاینه مامایی میمونه

بستگی به علت ناباروریت داره اگه چند تا موردو رعایت کنی و دکترت هم خوب باشه مطمئن باش باردار میشی

دلیل ناباروریت چیه؟

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!
دقیقا نمیدونم عزیزم شنیدم عکس رنگی درد وحشتناکی داره اما ای یو ای مثل معاینه مامایی میمونه بستگی ب ...

تنبلی شدید تخمدان

2706