2410
2553
عنوان

دیگه کم آوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 65 پست

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💙💚

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚💙

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚💙

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دو سال نیم اقدامم همه کاری هم کردم باز برا بار سوم انتقال دارم ولی من نه ناراحتم نه غمگینم نه اه و ناله میکنم کلی هم ذوق دارم 

ما همین جور با دارو تحت فشار هستیم دیگه برا خودمون غم و غصه جور نکنیم 

2456

استاترکمک کن منم لاغر شم تاعیددامصات  خوندم الااان

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2714
این جریان بامداد خمار چیه؟؟؟؟در ضمن اگه حوصله داری ماجرای بارداری منو بگم 

بگو عزیزم 

بامداد خمار یه تایپکیه که کمک میکنه با کالری شماری لاغر شی و همه هستن و بهت انگیزه میدن مدیرشم الهه جون که هر سوالی داشته باشی جواب میده منم تازه آشنا شدم باهاشون 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 
نه 

پس همه راهها رو نرفتی!

نمیدونم کدوم شهری و اونجا که هستی مرکز ناباروری داره یانه

حتما برو ای یو ای کن زود بچه دار میشی

دوسه نفر از اطرافیانم رفتن و بار اول دوم باردار شدن

ول کن جهان را......قهوه ات یخ کرد!
خداازدهنت بشنوه ک منم بتونم مادربشم تادق نکردم خداکمکم کنه

به امید خدا

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
بگو عزیزم  بامداد خمار یه تایپکیه که کمک میکنه با کالری شماری لاغر شی و همه هستن و بهت انگیزه ...

اول از همه بهت بگم که هر وقت بهش فکر نکردی مطمئن باش همون موقع واست اتفاق میفته...من یه زن ۱۷ساله با هزار امید و آرزو منتظر نی نی ...........

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 

یه چیزی میگم شاید مسخره ات بیاد.درمورد قانون جذب و فکر مثبت و بارداری با قانون جذب یعنی از طریق افکار مثبت نسبت به بارداری تحقیق کن.چمیدونم تابلو کائنات عکس خانومای باردار بذار و هرروز ببین.قانون شکر گزاری برای بارداری انجام بده.و هزار راه دیگه ولی مطمئن باش جواب میگیری.راجب این چیزایی که گفتم توی نت تحقیق کن.وقت خودت رو هم الکی با چله مله نگیر.موفق باشی

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"
2706