2726
عنوان

دیگه کم آوردم

720 بازدید | 65 پست

هی میخوام بیخیال شم 

سر خودمو به چیزای دیگه گرم کنم 

بازم نمیتونم

نمیدونم خدا چرا منو لایق مادر شدن نمیدونه 😔😞

به هیچکس بدی نکردم 

همه راه هارو رفتم 

شش ساله ازدواج کردم و سه ساله منتظرم 

همه دور و بریا بچه دومشونو باردار شدن

هر کیم باردار شد از من مخفی کرد ک ناراحت نشم 

این حرکتشون منو بیشتر ناراحت میکنه 

جلو بقیه به روم نمیارم

اما دلم خیییلی شکسته 

برام دعا کنین خدا بهم آرامش و صبر بده ....

😔😔😔😔 

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم😔

ان شاءالله خدا هر چه زودتر به دل شکسته ی ماهم رحم کنه

خدایا شکرت  بعد از چهار سال انتظار قربونش برم امام رضا عیدیمو داد 😍 ۱۱ تیر جواب آزمایشم مثبت شد 😍 ۲۱ تیر صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت برای سلامتی فندقم و قسمت تمام منتظرا که مامان بشن صلوات بفرستین 

این جریان بامداد خمار چیه؟؟؟؟در ضمن اگه حوصله داری ماجرای بارداری منو بگم 

هیچ وقت به پسرم نمیگم مرد که گریه نمیکنه...اما همیشه اینو در گوشون زمزمه میکنم که مرد نامردی نمیکنه......یه دونه نی نی تو راهی داریم که داداش امیر عاشقشه...دعا کنید سالم بیاد 
ای یو ای انجام دادی؟

نه 

منم😔

حسم میگه به زودی بچه میاری 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
جلو گیریتون قبلا چی بود دارو؟؟؟ 

طبیعی

سلام انشالله باردار میشی به زودیه زود چله بری کن . ۷تا نخ رنگی بردار کنار هم بزار یه گره بزن یه ایت الکرسی بخون دومین گره دوتا سومین گره ۳تا ایت الکرسی به ترتیب تا ۴۰مین گره و ۴۰ تا ایت الکررسی جوری بشه که نخ شبیه گردن بند بشه بنداز تو تشت با ابش غسل کن بنداز گردنت ۴۰ روز روز ۴شنبه اینکارو انجام بده ...  

2706