2737
2734
اهان      

اونقدر عادیه که جدیدا بشوهرم گفتم،،، خودمو از تک و‌تا نمیندازم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ي حقيقت مهم اينكه من اينجا دزدكي عضوم😁هييييييچ كسم نميدونه....

اگه يمدت ديدين خبري ازم نيست بدونين لو رفتم.....براي شادي و ارامش روحم دعا كنيد.......🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
ي حقيقت مهم اينكه من اينجا دزدكي عضوم😁هييييييچ كسم نميدونه.... اگه يمدت ديدين خبري ازم نيست بدونين ...

دقیقامثل من اگه پیدام نشدبدونین یاشوهرم فهمیده یاشارژمودم تموم شده دیگه

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️

نمیدونم چرا هروقت کسی ازم سوالی می پرسه دروغ میگم در تمام موارد 

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑
2738
ي حقيقت مهم اينكه من اينجا دزدكي عضوم😁هييييييچ كسم نميدونه.... اگه يمدت ديدين خبري ازم نيست بدونين ...

منممممم

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑
😘اوهوم ولی قیمتش زیاده بیشتر از ده میلیون    هر دو سه سال کوشیک‌میشه

من همسرم مثل شماست ... قیمت سمعکت چنده ؟ ما میخوایم بگیریم از این کوچیکا میگن ۷ و خورده ای

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
خوبه راضی هستی؟ من همسرم نمیخواد مشخص باشه اینم از ایناست که توی خود گوش میذارن گفت هفتو خورده ای کا ...

برای منم همینطوره حتی برای عروسی چند سال دیگمم میترسم یه جوری ارایش کنه گوشام دیده بشه اینحرفا...

مال من فکر کنم فوناک هستش 

من سه سال پیش گرفتم بین ۹ یا ۱۰ میلیون بود

من قبلش هم ازتون سوال کردم انگار ندیدین سمعک شما صدای اضافه داره یا سوت میزنه اون گوش سمعکیتون شنوایی داره عزیزم ممنونم جواب بدی

2706