2726
بچه ها خواهش میکنم اینو که میگم سرزنشم نکنید خودم خیلی داغونم از این کارم من نزدیک پنج ساله ازدواج ...

من تا یه سال بعد عروسی هم روم نمیشد به چهره همسرم چشم تو چشم نگاه کنم 😕😕 یعنی کلا دو سال از آشنایی تا بعد ازدواج میشه. فکر میکردم کسی مثل من نباشه . قبل ازدواج که فقط وقتی رانندگی میکرد بغل دشتش مینشستم میدیدمش😅😅😅 اما الان چشاشو در میارم اینقدر بهش زل میزنم😁😁😁 ناراحت نباش مثل ما هم هستن

من دختری ام که تو حاشیه (محله فقیر نشین تقریبا) یه شهرستان زندگی  می کردم و الان ساکن بهترین مح ...

منم تو یکی از محله های فقر نشین بودم ولی الان تو بهترین محله شهرمونم البته بیزحمت به اینجا نرسیدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همه فکر میکنن خیلی خوشبختم و همه چی دارم پدرو مادر خوب خواهر خوب پووول خوب

ولی نمیدونن دلم خونننننه نابودم از درون 

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
همه فکر میکنن خیلی خوشبختم و همه چی دارم پدرو مادر خوب خواهر خوب پووول خوب ولی نمیدونن دلم خونننننه ...

همه فک میکنن خیلی خوشحالم اما نمیدونن من مث اون دلقک توی سیرکم 😞

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
2728
همه فک میکنن خیلی خوشحالم اما نمیدونن من مث اون دلقک توی سیرکم 😞

😢😢😢خیلی بده 

اینکه تنها باشی و دردتو هیچکس نفهمه

💔دراین دنیای بی حاصل چرا مغرور میگردی..💔سلیمان گر شوی آخر نصیب مور میگردی... 💔
خودمم خیلی کلافه میشم سرمو میندازم پایین تا نشمارم یا توی دلم جیییغ میزنم که نکن ولی واقعا دست خودم ...

وای منممممم این شمردنا دیوونم کرده مثلا دست انداز ها رو از خونمون تا روستا میشمارم یا تیر چراغ برقا رو میشمارما

ببین باید 3ماه پشت سرهم روز اول دوم و سوم پریودیت صبح ناشتا روغن زود گوسفندی و زیره بخوری(میتونی مثل ...

حتما باید سه ماه باشه؟ آخه الان تو اقدامم. ممکنه باردار بشم آخه

صلوات برای نی نی دارشدنم میخوام.‌ میفرستی؟😘😘😘😘
حتما باید سه ماه باشه؟ آخه الان تو اقدامم. ممکنه باردار بشم آخه

اره کمتر از سه ماه جواب نمیده

راستی زیره ای ک گفتم باید نیم کوب بشه

خودم چون دختر میخواستم قبل بارداری لبنیات و چیزای کلسیم دار زیاد خوردم

اگه پسر میخوای باید خانم قبل آقا ارضا بشه

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
دایی عوضیم چندبار بهم دست زد بار آخر زدم تو گوشش ولم کرد ی بار مجبورم کرد بشینم پیشش تو گوشیش فیلم ...

چن سالت بود...

اون چن سالش بود

دوست گرامی که با نظر بنده مخالفی میتونید منو ریپلای نکنید.....چون نه شما میتونید منو متقاعد کنید نه من وقت دارم شمارو متقاعد کنم..😊😊میشه اینقد تو تاپیک دیگران ننویسید این چه تاپیکیه..این‌چه سوالیه...این چه..به جاش به خودتون بگید اگه دروس ندارم میتونم تو تاپیک شرکت نکنم😶   به نظر من اینجامحیط خوبیه برای :حرف زدن.نظر دادن.سوال پرسیدن.جواب گرفتن.رد و بدل نظرات.اشنایی با اداب و رسوم،عقاید،دیدگاه ،نظرات و طرز فکر دیگران...پس چه خوبه که بدون توهین با هم خوب باشیم ....میشه اینقدر راجب نظر دیگران،نظر ندیم😑لطفن.....میشه وقتی کسی سوال جنسی میپرسه نریزید سرش؟؟🙄🙄

ارزوم اینه که کسی که به اصطلاح خواهرمه قبل مرگش به بدترررررررررررربن شکل ممکن زجررررررررررکش بشه 😐

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2706