2726
ععع این نشونه وسواس فکریه؟؟؟ چون منم همیشه درحال شمارش یه سری چیزام توی خونه مثلا طبقات جاقابلمه ا ...

اخخخخخ

ده بار پستت رو خوندم

این دقیقا وسواسی  بود که من داشتم. سالهای ,زیادی..همه چیز رو میشمردم. گوشه های خونه گوشه,های پنجره درختای خیابون کاشی های کف سالن

اولین باری که دوست پسرم درخواست دوستی داشت میداد بهم تو دانشگاه اصلا گوش نمیکردم که چی میگفت..داشتم سرامیکهای کف سالن رو میشمردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مشکلم اینه که جزئیاتی که بقیه اصلا نمی بینن اعصابم رو خراب میکنه

مثلا اگر کتابهای تو کتابخونه سورت نباشن اعصابم خورد میشه

یا موقع راه رفتن مراقبم که پام رو روی خطهای بین سرامیک یا موزائیک ها نذارم

اگر وسایل خونه همرنگ نباشن اذیت میشم

اگر وسایل کنار هم هم قد نباشن اعصابم خرد میشه

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
2728
شاید کسی باور نکنه ولی من شنواییم کمه و با سمعک مثل شما میشنوم😔✌🏻

منم واسه عینک خیلی غصه خوردم و اینکه قوز قرنیه دارم نمیتونم لیزیک کنم ولی باز خدا رو شکر با همین وسایل میبینیم و میشنویم

عشق من شکمش بس که پشمالو هست انگار جنگل سوخته ولی من عاشقشم بوسش میکنم صورتمو میمالم بهش 

وای چقدر حالم بد شد🤢🤢🤢🤢😷😷😷😷

ببخشیدا

😖😖😖

🍀برای سلامتی و طول عمر پدر و مادرم صلوات🍀
اخخخخخ ده بار پستت رو خوندم این دقیقا وسواسی  بود که من داشتم. سالهای ,زیادی..همه چیز رو میشم ...

نمیدونستم وسواس فکریه 😂😂

ولی گاهی بیشتر میشه گاهی از بین میره

حالا من میشمارم تعدادش یادم نمیمونه که باز دفعه بعدی باز از اول میشمارم

😂😂

🔴🔴🔴این پاینی رواگه کسی داشت بهم بگه🔴🔴🔴🔴

یه چیز دیگه هم که دارم که تاحالا به هیشکی نگفتم اینه که گاهی وقتی یهوویی بدون دلیل انگاری زمان داره برای من تندتر از حد عادی خودش میگذره 😓حس میکنم اون لحظه الان که خول بشم

همه ادمای دورم حرکاتشون سریع تر میشه انگاری زدن رو دور تند 😑نمیدونم چمه اینجور مواقع

به این اختلال میگن دوقطبی

نه،این دوقطبی نیست،کسی که اختلال دوقطبی داره حداقل چند ماه پشت سرهم علائم افسردگی رو نشون میده،چند ماه علائم مانیا(شیدایی،سرخوشی)،نه که چندروز یا چندساعت یه بار حالتاش عوض بشه

من وسواس فکری دارم اینجوری که همش دارم رنگای مختلف داخل خونه رو میشمرم، مثلا دیوار کرم، تلویزیون سیا ...

منم مدام درحال شمردن کشوها و درها و دستگیره ها و لامپ ها هستم حتی وقتی مسواک میزنم تعداد حرکات مسواک رو میشمارم😭گاهی این حرکتم واقعا عصبیم میکنه

من خودم خیلی حقایق هست که کسی نمیدونه..میدونم بیمار دوقطبی هستم ولی شوهرم فک میکنه فقط اختلال افسردگ ...

اختلال دو قطبی رو خودتون تشخیص دادید یا درمانگرتون گفته؟استاد ما میگفت هر کس میاد پیش ما پیش خودش به خاطر اطلاعات غلط یا ناکافی تشخیص میده که فلان بیماری رو دارم چون یه چیزایی ازش مثلا تو نت دیده،میگفت اکثر بیمارامونم فکر میکنن اختلال دوقطبی دارن،در حالی که تشخیص ما این نیست

اختلال دو قطبی رو خودتون تشخیص دادید یا درمانگرتون گفته؟استاد ما میگفت هر کس میاد پیش ما پیش خودش به ...

اسم مشکل من چیه خانومی؟

پایین صفحه 26 نوشتم

رامانوجان روز ۲۲ دسامبر ۱۸۸۷ در تامیل نادوی هند در یک خانوادهٔ فقیر به دنیا آمد. ۱۰ ساله بود که با ریاضیات آشنا ‌شد. این نابغه ریاضی تقریبا بدون هیچ آموزشی به صورت خودآموخته توانست در ریاضیات محض به گونه شگفت انگیزی پیشرفت کند .فیلم، «مردی که بی‌نهایت را می‌دانست»  راوی زندگی وی می‌باشد. متاسفانه این نابغه بزرگ ریاضی به بیماری سل مبتلا شد و در روز ۲۶ آوریل ۱۹۲۰ در ۳۲ سالگی از دنیا رفت.
2706