2410
2553

من خودم خیلی حقایق هست که کسی نمیدونه..میدونم بیمار دوقطبی هستم ولی شوهرم فک میکنه فقط اختلال افسردگیه..پسوریازیس دارم.همه فکر میکنن خوشبخت عالمم ناشکری نمیکنم ولی روحم داغونه

برای شادی روح پدرم صلوات ممنون🙏

خیلی پیش میاد که به نظرم کسی که دوسش دارم لیاقت من نداره و بهتر تلاش نکنم براش

و تاحالا اصلا عاشقش نشدم فقط یه دوس داشتن معمولیه

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زود حرصم درمیاد اما بقیع میگن چقد ارومی

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
2456
پس یذار یه خقیقت در مورد تو بگم  یه بار یه بنده  خدایی در مورد  سگش تایپیک  زد & ...

اصلا اینو که گفتی نظرم ب این تاپیک جذاب خراب شد

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

استارترجان من میرم بیرون کسی باهام حرف میزنم به زور میفهمم چی میگه باید جملشوتکرارکنه دویاسه با نمی‌دونم منم بایدسمعک استفاده کنم یانه شما این طوری بودین یاچی میشه راهنماییم کنی چون هنوز دکترنرفتمممنون میشم

من وسواس فکری دارم اینجوری که همش دارم رنگای مختلف داخل خونه رو میشمرم، مثلا دیوار کرم، تلویزیون سیا ...

ععع این نشونه وسواس فکریه؟؟؟

چون منم همیشه درحال شمارش یه سری چیزام توی خونه

مثلا طبقات جاقابلمه ای 😑

تعداد گوشه های وسایل خونه وو...

2714
شاید کسی باور نکنه ولی من شنواییم کمه و با سمعک مثل شما میشنوم😔✌🏻

عزیزم هر کدوم از ما ی مشکل داریم یکی مثل شما جرات گفتنشو داره یکی ندار اونی که نمیگه به معنای نداشتن مشکل نیست به معنای نداشتن شهامته

من حالم از همه ی فامیل ( خودم و همسرم) به هم میخوره ولی همیشه تحملشون میکنم.

وای منم ، آدم کینه ای ای هستم شایدم اونا خیلی بدی کردن در حق خونواده و عزیزترینام نمیدونم خودمم ، اخلاقم باهاشون خوبه اما از همه فک و فامیلم متنفرم ، آخرشم راه دور ازدواج کردم ک قیافه نحسشونو نبینم 

وقتی به این فکر میکنم تو سن ۵ و۶ سالگی چه خطری از بیخ گوشم رد شد و من نفهمیدم واقعا هزار مرتبه خدارو ...

منم الان واسه یه آقایی که خیلی مرد بود فاتحه فرستادم پستتونو دیدم ،،تو سن ۴  ۵ سالگی از خونه میام بیرون تا برم بابام پیدا کنم تو روستا پیش مادربزرگم بودم خلاصه تا روستای بعدی میرم یه اقایی تو جاده با نیسان دیدم گفت اسم بابات چیه و این حرفا برد پیداشون کرد رسوندم  پیش عموم گفت دخترتون تا جاده پیدا کردم بزرگ که شدم فهمیدم خدا چقدرررر خدایی کرده برام هر چقدرم مشکل برام پیش بیاد که زیادن ولی بازم همون نشونس برام که خدا چقدر حواسش هست بهم

2706