2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله خوب حرف میزنم مثل دیگران

تو فامیل همسرم یه عروس ناز هست که حرف زدنش یکم مشکل داره. یعنی اوایلش برای من سخت بود بفهمم چی میگه ولی بعد چندساعت عادی شد 

ما ٢سال پشت سر هم مسافرت طولانی باهم رفتیم سال سوم من شنیدم که ایشون ناشنواست!!!! اصلا شلخ دراوردم! چون کاملا عادیه توی ارتباط برقرار کردن! 

بعدا فهمیدم که لبخوانی میکنه. اگه پشتش به من باشه و مثلا صداش کنم شوهرش یواشکی یجوری اشاره میکنه بهش و و میفهمه که یکی باهاش حرف زده! 

اونقدر شوهرش همراهشه که کمتر کسی میفهمه ناشنواست.

یاد اون افتادم حس خوبی گرفتم 😊

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
باحال بود، چرا؟ خشن به نظر میان؟

چون خواهر شوهرام چاقن، یه بار باهام دعوای خیلی سختی کردن بعدش حالم بد شد رفتم بیمارستان زیر سرم. از اون روز به بعد یه خانم چاق که میبینم حالم بد میشه.

تورو خدا لاغر کنید من انقدر نترسم😁

2728
[QUOTE=115860915]عاشق شکم شوهرمم ولی نمیدونه و بهش میگم شکمتو اب کن.  شکم پشمالوی خودمه [/QUOT ...

ای جان 😍😍 

انشالله همیشه با هم خوش و سلامت باشین عزیزم ❤️

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
کبدم...شبا از درد نمیخوابم... همسرم چن روزه متوجه بیماریم شده بهم ریخته و کلافه س...خانوادم نمیدونن ...

انشالله هرچه زودتر خوب بشی خواهرمم❤❤❤😔

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
2738
کبدم...شبا از درد نمیخوابم... همسرم چن روزه متوجه بیماریم شده بهم ریخته و کلافه س...خانوادم نمیدونن ...

برات صلوات فرستادم.

ما کوچیکا خدامون بزرگه.....  کاربر سابقم🤕 کاربریمو بعلت شناخته شدن ترکوندم🤣 والا هر اسمی زدم نیاورد چاره ای نداشتم😂
منم  .اینا همه مال زیاد تو خونخ موندنه.شماهم زیاد تو خونه ای؟

الان خونه ام ولی قبلا که شاغل بودم هم همینطور بودم، کلا از بچگی وسواس فکری داشتم هر چند وقت یه بار مدلش عوض می شه! الان ۴-۵ ساله میشمرم! 

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
چون خواهر شوهرام چاقن، یه بار باهام دعوای خیلی سختی کردن بعدش حالم بد شد رفتم بیمارستان زیر سرم. از ...

ای جان. خواهر شوهر منم خیلی چاقه، خیلی

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
تو فامیل همسرم یه عروس ناز هست که حرف زدنش یکم مشکل داره. یعنی اوایلش برای من سخت بود بفهمم چی میگه ...

واقعاااات اخه چجوووریییی منم شاخ دراوردم

بخدا بدون سمعک هیچکس هیچی نمیفهمهههه

2706