2737
2734
عاشق شکم شوهرمم ولی نمیدونه و بهش میگم شکمتو اب کن.  شکم پشمالوی خودمه

عشق من شکمش بس که پشمالو هست انگار جنگل سوخته ولی من عاشقشم بوسش میکنم صورتمو میمالم بهش 

هوایِ من شد هَوای تو                                             صدایِ من شد صدایتو 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از چند نفر حالم بهم میخوره شدیدا. یعنی میبینمشون کهیر میزنم از بس مزخرفن

ولی متاسفانه جلوشون باید لبخند بزنم و مجیزشونو بگم

همیشه بعدش سر درد میشم چون حس میکنم ادم دورویی هستم

ولی چاره چیه. تو روشون نمیتونم استفراغ کنم که!

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

همه فکر میکنن خیلی خوشبختم و واقعا خنده هام جلوشون از ته دله

ولی درحقیقت غم و غصم زیاده 

هرروز که از خواب پامیشم میگم خدایا توروخدا جوابمو بده ،راهنماییم کن

انقدر قسمش دادم دیگه نمیدونم چی بگم

انقدر امامارو صدا زدم گاهی وقتا میگم مگه شماها دل ندارید ...حتی یه نشونه هم بهم ندادید چه برسه به دادن حاجتام...

دلم خیلی گرفته خیلی 

میدونم ادم خوبی نیستم ولی منم بنده خدام...

محرم اسرارم خداست...به هیچکس نتونم بگم و چشم امیدم خودش باشه اونم جوابمو نده کمکم نکنه چیکار کنم.....

2728
من همیشه از تو تیمارستان براتون پست میزاشتم ولی نمیخواستم بدونید من روانی ام 😔😔

😎

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
2706