1989
1955
من وسواس فکری دارم اینجوری که همش دارم رنگای مختلف داخل خونه رو میشمرم، مثلا دیوار کرم، تلویزیون سیا ...

منم وسواس دارم

بدم میاد کسی بهم دست بزنه خصوصا مادرم رو نفس کشیدن هم حساسم کسی نفس عمیق بکشه احساس خفگی بهم دست میده و....😒😞

خام گیاهخوار وگان و فمینیست هستم،***{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}  (۱۷سالمه و از ۹سالگی تو شاخه های مختلف ورزشی فعالیت کردم و رشتمم تربیت بدنیه💖امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن،فقط کافیه که بخوان  ) (با افتخار یک تتلیتی هستم  به قول سلطان: ببین ژنرال منم اما بامزه ام ولی بترس تو با این حال ازم (دوستان ممنون میشم کتابهای که ازنظرتون خوندنی هست روبه منم معرفی کنین)

بی نهایت ترسوام تو مریضی اما هیچکس جز شوهرم نمیدونه انقدر جهودم😆

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

تو فامیل همسرم یه عروس ناز هست که حرف زدنش یکم مشکل داره. یعنی اوایلش برای من سخت بود بفهمم چی میگه ...

انشالله همیشه خوشبخت باشه چقدر وقتی میبینی همسر یکی انقدر همراهشه حس خوبی میگیری خداروشکر

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
1983

خیلی ترسوام اگه جاییم درد بگیره به بدترین مریضی فکر میکنم خیلی بده استرسی ام اخه چرا اکثرا اینجورییم مشکل از کجاست

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
 نه بابا😂😂😂😂😂

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

جمادی الاول خاص جذاب😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 
1984
من اصلا طلا ندارم. بعد همه تو فامیل مون کلی طلا دارن  منم خیلی خجالت می کشیدم.رفتم یه تک پوش بد ...

من یبار یه زنجیر بدل خریدم گفتم طلاس خواهرشوهرم از گردنم به اصرار دراوردش دنبال شمارش گشت یعنی یه ساعت تمام بعد گفت دیدی گفتم بدله😄 منم گفتم ماشاله بهت 😒

شانس اوردی خواهرشوهر منو نداری😁

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

حالم خیلی بده حملات پانیک ام روبدونه قرص کنترل میکردم 

انقدرناراحت شدم الان حملاتم شدیدترشده ودوروزه پدرمودراورده دیگه نمیتونم کنترلش کنم ازشب تا صبح یک ربع نتونستم بخوابم 

مامانم نمیدونه این مریضی رودارم 😔😔😔😔

خدایاماروازشر کرونا نجات بده توروخدا😢😢😢😢😢😢😢

هیچکس نمیدونه من از اینکه پتو رو از گردنم بالاتر بکشم وحشت عجیبی دارم.😂😂😊

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
8

من خودم خیلی حقایق هست که کسی نمیدونه..میدونم بیمار دوقطبی هستم ولی شوهرم فک میکنه فقط اختلال افسردگیه..پسوریازیس دارم.همه فکر میکنن خوشبخت عالمم ناشکری نمیکنم ولی روحم داغونه

برای شادی روح پدرم صلوات ممنون🙏

خیلی پیش میاد که به نظرم کسی که دوسش دارم لیاقت من نداره و بهتر تلاش نکنم براش

و تاحالا اصلا عاشقش نشدم فقط یه دوس داشتن معمولیه

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
1718