1542
1578
من وسواس فکری دارم اینجوری که همش دارم رنگای مختلف داخل خونه رو میشمرم، مثلا دیوار کرم، تلویزیون سیا ...

منم وسواس دارم

بدم میاد کسی بهم دست بزنه خصوصا مادرم رو نفس کشیدن هم حساسم کسی نفس عمیق بکشه احساس خفگی بهم دست میده و....😒😞

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀     میخوای لاغرشی؟ کلیک کن                                                        

بی نهایت ترسوام تو مریضی اما هیچکس جز شوهرم نمیدونه انقدر جهودم😆

دوستان میشه برای اینکه ب حاجت دلم برسم برام ی صلوات بفرستین؟ ممنونم🙏                                                   امیدوارم هرکی امضامو خوند ب حاجت دلش بررسه❤🤗

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

تو فامیل همسرم یه عروس ناز هست که حرف زدنش یکم مشکل داره. یعنی اوایلش برای من سخت بود بفهمم چی میگه ...

انشالله همیشه خوشبخت باشه چقدر وقتی میبینی همسر یکی انقدر همراهشه حس خوبی میگیری خداروشکر

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
1546
1432
من اصلا طلا ندارم. بعد همه تو فامیل مون کلی طلا دارن  منم خیلی خجالت می کشیدم.رفتم یه تک پوش بد ...

من یبار یه زنجیر بدل خریدم گفتم طلاس خواهرشوهرم از گردنم به اصرار دراوردش دنبال شمارش گشت یعنی یه ساعت تمام بعد گفت دیدی گفتم بدله😄 منم گفتم ماشاله بهت 😒

شانس اوردی خواهرشوهر منو نداری😁

حالم خیلی بده حملات پانیک ام روبدونه قرص کنترل میکردم 

انقدرناراحت شدم الان حملاتم شدیدترشده ودوروزه پدرمودراورده دیگه نمیتونم کنترلش کنم ازشب تا صبح یک ربع نتونستم بخوابم 

مامانم نمیدونه این مریضی رودارم 😔😔😔😔

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه 😢بخداایمان دارم که به زودی واقعی میشه 😍وخدامهربونه وبهم قول رسیدن به آرزوم روداده

هیچکس نمیدونه من از اینکه پتو رو از گردنم بالاتر بکشم وحشت عجیبی دارم.😂😂😊

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!
1537
دیوونه شدم بشدت افسرده ام.یه ساعت شاد و شنگولم.ی ساعت پاچه میگیرم.غر میزنم .خیلی داغونم .ازخودم بدم ...

به این اختلال میگن دوقطبی

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد😊خواهان کسی باش که خواهان تو باشد😍☺

من خودم خیلی حقایق هست که کسی نمیدونه..میدونم بیمار دوقطبی هستم ولی شوهرم فک میکنه فقط اختلال افسردگیه..پسوریازیس دارم.همه فکر میکنن خوشبخت عالمم ناشکری نمیکنم ولی روحم داغونه

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد😊خواهان کسی باش که خواهان تو باشد😍☺

خیلی پیش میاد که به نظرم کسی که دوسش دارم لیاقت من نداره و بهتر تلاش نکنم براش

و تاحالا اصلا عاشقش نشدم فقط یه دوس داشتن معمولیه

۲۲ دی تولدمِ    چه روزی      روز قبل و بعدش امتحان دارم   تولدم مباااااااارک ❄❄❄❄❄❄

زود حرصم درمیاد اما بقیع میگن چقد ارومی

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم این نی نی که تو دلم گذاشتی سومین نی نیه خودت اینم سالم  بهم برسون، ایشالله اونایی هم که منتظرن دامنشون سبز بشه صلوات بفرستین 😍😍😍
1480