2726

ما داربم ولی مگه همه ی پونزده تومنرو باید خرج کرد به نظرت!

شاید بیشتر هم هست تا سی میلیون ولی جنس خرید میفروشه چکاشو پاس میکنه

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا

الان فهمیدم چرا بعضیا همیشه اینجان و بسته هاشون تموم نمیشه وهمیشه نت دارن😂😂😂😂😂😂😂

ما ماهی ۲۶۰۰حقوق میگیریم ماهی ۳۴۰۰قسطو چک داریم هیچیم نداریم 😂😂😂😂

آدم های این زمانه                                                                     این چنین اند:                                                                       باگرگ بره میخورند                                                   باچوپان گریه میکنند
2728
یکی ار اشناهامون پیمانکار شرکت نفته قسمت خط لوله حداقل ماهی ۱۰۰ درامدشه

وااای خدا بده شانس 

عسلویه خانوم نمیگیره؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

خوب لاکچری از نظر هرکس‌ یچیزه!

از نظر دوست صمیمیم‌ من لاکچری هستم! 

از نظر من خواهر شوهرم واقعاا‌ متمول هست در حدی که تو ارزونی مبلاشو ۱۰۰ ملیون خرید...

از نظر خواهر شوهرم هم خواهر شوهرش لاکچری هست که تی شرت پسر‌ کوچیکشو یه تومن میخره😅😅

این ۳ مثال از زندگی واقعی خودم بود که اطرافم دیدم...

بستگی داره اطراف ادم چه خبر باشه...

کاش کسایی که درامد بالا دارن و میتونن یه فکری به حال ما میکردن

مثلا ما رو استخدام کنن یا کار معرفی کنن

دارم دیونه میشم واقعا

فک کنم ۲تومن درامد داریم تقریبا ۱۵۰۰ پول کرایه و قسط میره،باقیه زندگی به سختی و زوری میگذره

انشالله خدا به همه کمک کنه🙏🙏🙏🙏

شکر کردنت شده ذکر هر لحظه من،خدایا شکرت🙏🙏🙏🙏🙏بعد از ۴ سال منو به آرزوم رسوندی🙏،هر لحظه و هر ثانیه که نگاهش میکنم 👶👶👶فقط یاد خودت میافتم🤎🤎🤎تا تو نخوای برگی از درخت نمی‌افته، ممنونم که برای من خواستی😍😍😍برای همه منتظرا بخواه و خواستنت با دلشون یکی بشه🤲🤲🤲🤲

منکه فعلا خونه بابامم،یه داداشم بیشتر ندارم، بابام ماهی 10 تومن درامد داره، لاکچری نیستیم ولی خب تو رفاهیم، پولمون بیشتر واسه قسطو اینچیزا میره البته پس انداز هم خیلی میکنیم 

من به آرزوهام قول رسیدن دادم  

وقتی خط فقر تو شهرهای بزرگ شش میلیون و نیمه که با ده میلیون نمیشه لاکچری زندگی کرد

ولی دیگه دغدغه رستوران رفتن و خرید خونه و خرید گوشت و مرغ و نداری

لباسم بستگی داره اگه برند پوش باشن که یه کتونی بالای دو میلیونه و یه کت تک مردونه مثلا  هاکوپیان یک میلیون و ششصد هفتصد😐 باز زیاد نمیشه هر ماه خرید لباس کرد

مسافرتم که ماشاله اینقدر پولمون باارزش یه هفته ترکیه یه خانواده چهار نفره بخوان برن حدود 25 میلیون خرجشونه

با این تفاسیر اونی هم که حقوقش ده تومنه  برا مسافرت و خرید کلی برا همه شون حداقل یکی دو ماهی باید پول جمع کنه و پس انداز کنه

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!

ما آرزوی نصف این پولو درماه تو خونه داریم

از نصف اونم نصف تر میاد تو زندگیمون که نصف بیشترش میره واسه قسط و وام . قد یه تومنش میاد تو زندگی تا آخر ماه لاکچری زندگی میکنیم 😂😂

فقط به امید خداوند زندگی میکنیم

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤

زندگی کردن خیلی سخت شده قبول دارم با چند میلیون هم آدم نمیرسه زندگی کنه ولی بعضی افراد یجوری میگن ۱۰_۱۵ تومن چیزی نیست انگار دارن از ریال صحبت میکنن تا تومن.

خیلی از خانواده ها در ایران هستن که زیر ۲ میلیون تومن در ماه میگیرن و اتفاقا چند نفرم هستن ( یعنی با بچه های کوچیک ) 

واقعا اگر ده میلیون داشتن میتونستن زندگیای خوبی بسازن.

من نمیگم ده تومن یا ده تومن به بالا خیلی عالیه ولی برای اونی که حقوق و یا دستمزد پایین میگیره میتونه تغییراتی مثبتی ایجاد کنه و همچینم کم نیست.

یچیزایی بر میگرده به مدیریت اقتصادی که اینم هر کسی از پسش بر نمیاد. خانمی که در ماه کلی مهمون داری میکنه و چیزایی رو که نیاز نداره میخره و خریدای غیر ضرروریش از خرج فیکس منزلش براش بالاتر میشه نباید انتظار داشته باشه با ماهی ۲۰ میلیون هم بتونه خونه زندگیشو اداره کنه چون واقعا اینچیزا نیاز به مدیریت هزینه داره.

ممکنه بعضیا بگن ما داریم کرایه و قسط میدیم خب عزیز من تو که نداری مگه مجبوری خودت و شوهرت رو زبر قسط میبری؟

تو که نداری دو محله پایبن تر بشین تا به نفسی بکشی، نه اینکه کرایه هنگفت بدی.

مثلا چند روز پیش یکی میگفت ماشین شوهرمو هر دفعه میکوبونم یه جا... این خرج داره و کسی که بلد نیست رانندگی کنه فعلا همون راه پیشینیان و میره تا وقتی یاد بگیره.

بهر حال خانواده های زیادی تو این ممملکت رنگ پول زیاد رو ندیدن و اتفاقا ده، پونزده میلیون میتونه بهشون تکون اساسی بده که این درآمد به هر کسی نمیدن مگر بعضی مشاغل و مخصوصا سطح تحصیلات

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

یه مسافرت یک هفته ای اروپا برای یه خانواده سه نفره الان ۱۰۰ میلیون تومن میفته یعنی ۱۰ تا از اون ده تومن هایی که گفتی !

دیگه لاکچری سالی یه بار مسافرت خارجی رو که باید بره 😅

حداقل ماهی ۵۰ تومن لازمه . گفتم که میخوای دعا کنی واسع پولدار شدن ، حواست باشه به کم قانع نشی

2706