2733
2734
برعکس شوهر من تا بیکار میشیم میگه بریم عبدل اباد گردی خخخخخ جدیدا نرفتی؟ دست فروشارو کلا جمع کر ...

نه آخرین بار به اصرار من پارسال زمستون برای خرید ملافه رفتم که کلی غر زد وگفت دیگه نمیام.

روی پوشش خیلی حساسه ولی روی شکم نه.براش درجه ۱ و ۲ و ۳ فرق نداره

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

دوستان امیدوارم هرکس هرچقدر که درآمد داره ، خدا به مالش برکت بده و دوم به همسرامون تو این اوضاع اقتصادی صبر و همت اعطا کنه. سوم مالمون رو از حرام و حرق و سرقت و بلا دور نگه داره. و مهم تر از همه به زندگیمون آرامش بده و تنی سالم که دل به دل همسرمون بدیم و خونه ای گرم بسازیم تا منزلگاه امن فرزندانمان باشد. در آخر هم هرکس این پست رو خوند لطفا برای برآورده شدن حاجات دیگران یک صلوات بفرسته. ممنون و شب خوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درامد خود من از ده تومن خیلی بیشتره  لاکچری زندگی میکنم در حدی که ماهی ده تومن خرج لباسم میشه ...

ده تومن در ماه خرج لباست میشه؟؟؟؟😮😮😮😮

مگه سلبریتی هستی؟

زندگی تجربه شب پره درتاریکی ست    زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من وتو برود🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
2728
سلبریتی نیستم ولی فوق العاده عاشق لباسم و فقط برند میپوشم متاسفانه 

Woooooo0000000wwww

وای چه مطالب جالبی بود هرکی زندگیش ی مدل اداره میکنه زندگی ماهم خوبه شکرخدا ولی خ بریز بپاش مسخرع بازیای امروز نداریم بیشترین هزینه زندگی ما صرف لباس خریدن میشه

ادما میتوانند هرجور که دوست دارند زندگی کنند بشرط اینکه باعث اسیب ب زندگی بقیه نشه..کاش بشه بریم ی جایی که بخاطر دیگران راه رسم زندگیم عوض نکنیم .. ...ب امید  روزی این سرزمین جای بهتری شود برای زندگی
2738

شوهر منم كارمنده رسميه ١٠ ميگيره ٥ تومن قسط داريم ، دوتا بچه .. واقعا به هيچ چي نميرسيم لباس كه خيلي كم ميخريم و جاي مناسب. رستوران معمولي، سفر خارجي كه آرزو شده داخلي هم سالي ٤-٥ بار ... واقعا خدا به همه خانواده ها كمك كنه جيبشون پر پول و سفره هاشون پر روزي

خيلي فكر ميكنم كساييكه كارگرن يا در آمد دو سه تومن دارن چطور زندگي ميكنن. انشالله دل همشون شاد و خدا كمكشون كنه

شما پزشک یا وکیل یا اصلا مغازه ها یا فروشگاه های بزرگ ندیدی؟ماشینای خارجی رو تو خیابون ندیدی؟مسلما ب ...

نه چرا فامیلامون همه لاکچری هستن ولی اینارو از قبل داشتن تو گرونی نبوده 

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

من خودم قبلا كارمند بودم بخاطر بچه هام نرفتم ديگه ولي خوب قيمت دلار كمتر بود لباس و كيف و كفش كم ولي مارك و جنس خوب ميخريدم ،ولي الان از اول پاييز نتونستم يه پالتو بخرم، بچه م هم مدرسه دولتي ميره ...هيچ كلاسي هم نميره همينا هم هزينه است خوب خيليا هواسشون به اينا نيست.

2706