2733
2734

ما درامد خوبی داریم و خدا رو شکر رفاه کامل داریم ولی معمولی زندگی میکنیم اهل بریز و بپاش انچنانی نیستیم

لاکچری زندگی کردن برای من زندگی تو پنت هاوس و ماشین های چند میلیادری و سفرهای اروپایی راه به راه و کیف و لباس برند و ایناست که پول اینجور زندگی کردنو‌نداریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه 10 تومن که لاکچری نمیشه زندگی کرد پولدارم حساب نمیشن الان پولدارا کم کم ماهی 30 تومنودارن

تازه اگه خونه ي خوب و ماشين خوب داشته باشن،اگه نداشته باشن كه همه ي اون ٣٠ تومن بايد بره تا بعد از چند سال بتونن يه خونه ي معمولي تو تهران بخرن 

2738
شوهر منم خسیس نیست.اما همش دنبال آیندس مثلا به جای اینکه یه خونه عالی بخره.همش تو فکر اینه پولشو جای ...

دقیقا ما هم همینطور ... بازم خدا رو شکر ...شوهرم میگه تا یه سنی میتونم کار کنم بعدش نمیتونم بخاطر همین بعضی کارا رو انجام نمیده منم یه جورایی قانع شدم 

خیلی دلتنگ توام .... نمیخوای برگردی ؟؟

شوهر من ماهی ۲۰۰ به بالا درآمد دارن ۲۰۰ میلیون و با دو تا از داداشاش کارخونه دارن 

اما شاید باور نکنید برای لباس و مثلا دکتری چیزی یک و نیم بما میدن اما ا  نظر خورد و خوراک شریکن 

من از قبل خیلی اهل خرید بودم شوهرم اونطوری دوست نداره و اینکه میخواد کار های حسابداریشو بده بمن😜😜😜

خدایا تا بی نهایت شکرت بابت هدیه ای که بهم دادی من این هدیه رو از حضرت فاطمه زهرا دارم ازت ممنونم مادر♥️🌹
شرکت نفتی هستن همسرم با ۱۲ساعت کار و اضافه کاری و روز تعطیل و اینا نزدیک ۱۵ تومن میگیرن

وااای چقدر خوب عسلویه هستن؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
زن ترامپ هم اینجور نیست 

کی همچین حرفی زده یه سر به آرایشگاه ها بزنید متوجه میشید شاگرد من مامانش و اون یکی دخترش رفتن ابروهاشون رو میکروبلدینگ کردن نفری ۱۵۰۰ دیروز دختر بزرگه یهو هوس کرد یه سفر بره مامانه واسش تور لحظه آخر گرفت هشت ملیون یهو یادشون افتاد چمدون ندارن رفتن بدو چمدون خریدن یک و دویست اینها همه تو یک ساعت و نیم که من اونجا بودم اتفاق افتاد

منظورم از لاکچری اینه که مثلا هر ماه لباس بخرید آرایشگاه برید و واسه خودتون خرج کنید اگر آرایشگر گفت ...

ما مسافرت در سال سه چهار بار میریم.هر هفته هم بیرون یه جایی میریم تفریح.رستوران لاکچری هم میریم.تو خونمونم همه چیز مهیاس.اما اینکه یه میلیون بدم موهامو رنگ کنم نه.کلا شوهرم مخالف قر و فر زیاده😄

شرط چاقو مُرد
2706