1600
1609
عنوان

از جذابیت های خدادادی کدومشو داری؟

16671 بازدید | 927 پست

چال لپ 

قد بلند 

چشم رنگی 

چشم ابروی مشکی 

کم سن تر دیده شدن 

بی بی فیس 

هیکل ظریف 

موهای پرپشت مشکی 

یا .....؟

به زودی در کم ترین زمان و به بهترین شکل دعام مستجاب میشه خدایا شکرت شکرت شکرت ...

فقط قد بلند و هیکل ظریف 

با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه   

چشم و ابروی مشکی

موهای پرپشت و مشکی

قد بلند

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
1432

چال لپ

کم سن دیده شدن

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍

هيكل ظريف

موي پرپشت

بيبي فيس

چشام روشنه ولي ابي و سبز نيست مزيته؟😂

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

چال لپ

قد بلند

چشم رنگی

بیبی فیس 

هیکل ظریف

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
1523

هیچکدوم 😓

خوشحالی ینی داشتن یه مامان مهربون یه مامانی که هم مامانت باشه هم بهترین  رفیقت، انقدر با مامانت صمیمی باشی که وقتی دلت گرفته بری بغلش کنی تو بغلش گریه کنی کاش من از این مامانا داشتم 😢
1611