2737
2734
عنوان

یک مشت کلاه بردارن بخدا

279 بازدید | 25 پست

بچه اموبردم دکترطب سنتی چون تاحالا فقط اممرازول خوردخ طفل معصومم اوناهم یکسری کلاخ بردارن یه گیاه چرت وپرت داده دستم میگه داروهاشوقطع کن چندروزاینوبده بچت عفونت داره

بچم فقط رفلاکس داره

نمیدونم حرفشوباورکنم یانه 

شماتجربه دارین از طب سنتی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

من بودم به بچه ام نمیدادم 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

منم دل خوشی ازشون ندارم چند سال پیش دخترم شب اداری داشت بردم طب سنتی کلی دارو دادن اونموقع حدود ۲۰۰ هزار تومن دارو هاش شد یه هفته دادم دیگه ندادم 

از بس زیاد بودن از صبح تا شب باید دارو و جوشونده بهش میدادم 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2738
شما ک امتحان نکردید چطور اینجوری محکوم میکنید؟؟؟؟؟؟

موافقم با شما.من نمی‌دونم طب سنتی خوبه یا نه ولی این خانوم یه جور نوشتن که انگار امتحان کردن و نتیجه نگرفتن.بعد دیدم تازه آخرش نوشته این کارو بکنم یا نه

درود 

به هیچ عنوان اینکارو نکنید.

بچتون رو پیش متخصص اطفالی که معروف هست ببرید. 

مثل یک مرده که یک مرتبه جان می گیرد/دلم از بردن نامت هیجان می گیرد/قلبم ازکار که افتاد به من شوک ندهید/نام مهدی که بیاید ضربان می گیرد//۱۳۷۷ سال تولد همسرم هست. این کاربری دست بنده و همسرم که چون من روانشناس هستند می باشد که گاهی پاسختان را می دهند، لکن برای احترام به شما و ارزش گذاری‌ها، از کاربری مرد استفاده شده و همسر بنده نیز خود را به زن بودن معرفی نخواهند کرد. همچنین وارد هرتاپیکی که بانوان محترم حریم خصوصی شان را می ریزند و وارد دیگر تاپیک های ممنوعه یا خارج از عرف، نخواهیم شد. 

تب سنتی برا پیش گیری خوبه نا درمان

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
شما ک امتحان نکردید چطور اینجوری محکوم میکنید؟؟؟؟؟؟

ازاینجا که نگفت مواد تشکسل دهنده داروش چیه فقطدوسه تاشو.واینکه بچه ای که بادارومعده اش تحمل میاره رونباید یهو داروشو قطع کرد

همشون قابل اعتماد نیستن 

حتما باید مجوز داشته باشن

از طرفی برای بچه به نظرم ریسکه ببری پیش متخصص بهتره

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 
2706