2733
2734

روز ب روز حالم بدتر میشه هیچی نمیتونه شادم کنه چیکار کنم یه جلسه رفتم پیش مشاور حس کردم خوب نبود بعضی مسائل و یادم میره مدام فکرای مزخرف میکنم  هیچی واسم مهم نیست دوست دارم یکی باهم حرف بزنه آرومم کنه ولی کسی نیست هرکاری کنم حالم خوب نمیشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هستم بهم تل پیام بده

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2728

اینجا یه کاربر روانشناس هست میخوای باهاش مشورت کنی؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2738

اگه هیشکی رو نداری باهاش بحرفی، کتاب خوب بهترین کمکه برات. در ضمن تو یه جلسه هیچ کس از روانشناس نتیجه نمیگیره

خدایا من بخشیدم، از ته دلم.... توام ببخش، کمک شون کن لطفاً...  
مرسی عزیز دلم واقعا ممنون چجوری

ایدی میدم 

فقط قبلش بگو به قانون جذب اعتقاد داری؟ اگر نداری که هیچی 

چون منم مثل تو بودم 6ماه پیش 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
2706