2726
عنوان

دارم از نگرانی دق میکنم

164 بازدید | 20 پست

پسرم ی سالشه ۳ دفه مدفوع کرد امروز ببخشید  ابکی بود 

سر شب انگار حالت تهوع داشت خیلی میترسم نکنه انفولانزا باشه

کوچیک ترین مرد زندگیه من پسرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ن بابا زود نترس شاید سرماخوردگی ساده باشه ببرش دکتر 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
فعلا ک خوابید

اره ببرش دکتر اتفاقا بچه های جاری منم مریض شدن برد دکتر گف سرماخوردن انفولانزا نیس خیالت راحت 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
ن خداروشکر ن تب داره ن سرفه

خب پس انفولانزا تب شدید میاره 

مطمعنین ینی با اسهال شروع نمیشه زبووونم لااال

من ک فک نمیکنم اما حالا اگه دیدی خدایی نکرده ادامه دار شد یا تب کرد ببرش دکتر 

2706