2737
2739
عنوان

سوال زنانه +۱۸

| مشاهده متن کامل بحث + 2714 بازدید | 136 پست
ی چند دقیقه دراز کشیدن بسه ! چند ساعت چ خبره ...

ممکنه اسپرم تنبل باشه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمدونم دقیق،ولی من خودم سریع تخلیه نمیکردم،دستمال میزاشتم ولباس زیرم میپوشیدم ومیخوابیدم تا صبح،

منم مثل شما کردم 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

[QUOTE=115846470]اینجوری میگفتن😕[/QUOTE من ک دکتر میرفتم میگفت کسایی ک کم تحرکی اسپرم دارم بهترهه  ی یکساعتی بلند نشن

ای ضامن آهو واسطه من بین خدایم بشو تا حکمتم را در این ببیند که من هم طعم لذت بخش مادری را بچشم ...‌‌‌‌....‌بالاخره بعد از ده سال در تاریخ۱۴۰۲/۶/۹ مثبت شدم و مادرشدم خدایاشکرت
2731

مردها چی میخوان تو این تاپیک؟؟؟؟؟؟

اونوقت تا حرفش پیش میاد سریع جبهه میگیرن ما تو تاپیکی که مربوط به خانم هاست نمیریم

میشه با دل های پاک تون دعا کنید خواهرم باردار بشه؟۴ سال منتظرم خاله بشم
از دكتر بپرس  اينجا هزا تا پسر نوجوو تو سايتهز

اخه دکتر من برای ای یو ای وقت گذاشته گفتم شاید قبلش باردار شدم بعدش تجربه از هزارتا علم بالاتره 

یه فرشته دارم که خیلی دوسش دارم 😍تو دلمه حس میکنم خیلی خشکله ولی ندیدمش هنوز 🙈من بهش میگم معجزه چون معجزه ی زندگی منه 🙈برای اینکه این خشکلم سلامت بیاد بغلم و اینکه همه ی منتظرا دامنشون سبز بشه اگه تونستید یه صلوات مهمونم کنید❤️🙏🏻
2738
2706