1600
1541

چطور

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

من اول راهنمایی که بودم یه مدت پوشیدم

بعد کنار گذاشتم تا اواسط دبیرستان

بعد از اون تا الان خداروشکر میپوشم

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱
8
1563

من از۸سالگی چادرمیپوشم.

خودم دوست داشتم بپوشم.

یادمه باباومامانم میگفتن دوس داری بپوش نداری نپوش الان هنوززوده.ولی باخواست واجبارِخودم پوشیدم.الانم عاشق چادرم هستم😍😍😍

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍
گلم مدل چادرت چیه؟

دانشجویی

چون راحتتر میتونم جمع کنم و خرید و....

واژینیسموس یعنی ترس از نزدیکی   من میتونم کمکت کنم چون خودم این مشکل رو داشتم و بعد از دوسال خداروشکر حل شد  پس اگه کمک خواستی بهم بگو  تلگرام پیام بده.    ۰۹۹۰۰۲۷۷۴۸۱

از هفت سالگی چادر سر میکردم.

ما از الست طایفه ای سینه خسته ایم.....ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.........کسانی به امام زمانشان خواهند رسید که اهل سرعت باشند ....!و الا تاریخ کربلا نشان داده است قافله حسینی معطل کسی نمیماند.... امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1547