2726

سلام خانوما من دو تا برادر  دارم پدرم وضع مالیش متوسطه اما تا بتونه به بچه هاش میرسه یعنی از خودشون میزنن برای ما و فوق العاده مظلومن هم بابا هم مامانم  حالا برادر بزرگه چند سال ازدواج کرده زنش اصلا خوب نیست از اون اول هی بد مادر بزرکگ و عمه هاش میگفت که ال کردن بل کردن با مامانمم بعدم انتظار داره هر چی میخواد پدر م یا پدر ش تهیه کنن و دستشونو رو گرون ترین چیزا میذارن و حاضر نیستن از خواستشون پایین تر بیان بابامم یه اپارتمان تکمیل براشون خرید بعد رفتن کاغذ دیواری و هزار تا وسیله غیر ضروری گرفتن و پولشو از بابام گرفتن بابا ناراحت شد  اونام فهمیدن ولیبه رویخودشون  نیاوردن الان مشکل من برادرکوچیکمه که رفته با یکی دوست شده اونم لنگه عروس بزرگمونه هنوز نیومده فرمایشاش شروع شده چیکار کنم  تازه یهبارم تو عقد جدا شده و جدیدا تا یه حرفی میشه داداشمم میگه دخترای این دوروزمون قبول نمیکنن مثلا میگم خونه دو طبقه بگیر بیاد بالای خونه مامان بشینه میگه نه قبول نمیکنه یا مهریه پانصد سکه یا هزار تا چیز دیگخ

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شما نقش کاسه داغ تراز اش رو ایفا میکنی اینجوری 

چون با حرف زدنت هیچی عوض نمیشه،اتفاقا باهات بد رفتاری هم میشه 

باید خود پدر و مادر اگه ناراحتن نشون بدن،اگه هم نیستن ک خوش بر حلال داداشات

به داداشت بگو خودش بره کار کنه خورده فرمایشات خانومو مهیا کنه...بابا بدبخت چ گناهی کرده تا اخر عمر ب ...

خب میگه هر کار برای تو و داداش بزرگم کرده برای منم بکنه

خدایا ی مهربانم فرزندان و خانواده ام رو به خودت میسپارم   

به داداشت بگو خیلییییییییییی ساده ای همین اخلاق ع ن ش ه که یارو تو عقد طلاقش داده یه بشکنم زده که از شرش خلاص شده بگو فعلا آب وصله به محض اینکه عقد کنی آب قطع میشه تامام   

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2706