2737
2739

بابای من اگه مامانم مریض باشه ظرف می شوره تو تمیز کردن خونه همیشه کمک می کنه تازه سبزی ام پاک می کنه و خردم می کنه

منم برگ چغندرم خخخخ

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

اره خیلی

حتی اگر از سرکارم بیاد بازم بنده خدا کمک میکنه

قدیما پگاااه بودم،تازگیا شاهزاده مصر،بعد این نمیدونم چی خواهم بود..                                                       Թող պարեմԵս պարում եմԵս պարում եմ                                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
خوشبحال مادرت  چه همسر مهربونی همسر مهربون خیلی نعمت بزرگیه

اره واقعا 

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

وقتی پدرم زنده بود و ما کوچیک بودیم بر خلاف عرف منطقه امون همه کاری بجز آشپزی میکرد

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
فقط ظرف میشوره و سبزی پاک کنه خرد کنه

کی؟بابای من؟نه کارای دیگم می کنه 

یادم نمیاد چه وقتی مادر زنده بودن و چه الان که نامادریم هست صبح زود واسه صبحانه بیدارشون کرده باشه همیشه می گفت شما که کاری ندارین به خاطر من صبح زود بیدار شین حتی صبحانه ی ما هم میداد

عضو گروه 🌻رز زرد🌻 وزن فعلی 62 وزن هدف 55
2706