2726
عنوان

آزمایش بتا و بیبی چک

236 بازدید | 52 پست

سلام خانوما اقدام ب بارداری کردم موعد پریودم پریود شدم ولی دو روز اونم در حد لکه.بی بی چک زدم چند بار ک هیچ خطی نیفتاد.رفتم آزمایش بتادادم مشکوک ب بارداری شد.۵روز بعدمجدد آز دادم منفی شد امکان داره باردار باشم و ماه اول نشون نده؟

دارو خوردی برای بارداری 

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببین شاید باشی اخه بضیا حامله ام میشن باز موعد پریودشون لک میبینن 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
ببین شاید باشی اخه بضیا حامله ام میشن باز موعد پریودشون لک میبینن 

آزمایشا باعث شکم شده بار اول که مشکوک ب بارداری بود دکتر گفت وقتی مشکوکه ینی بارداری زود رفتی آزمایش بار دوم ینی ۵روز بعد منفی شد نمیدونم کدوم و باور کنم

2706