2737
2734
البته ميگن بدجنسيت هم ربط داره دختر زودتر تكون ميخوره؟راسته يا خرافات

خرافات..چون بستگی به نوع جفت و وزن مادر داره.. هرچی چربی دور شکم بیشتر باشه، یا دیرتر حس میکنی یا کلا حس نمیکنی..

دوست من بچش دختره همیشه میگه آرزو به دل موندم که تکونای بچه رو حس کنم..فکر کن تا روز آخر بارداریش در حد یه نبض حس میکرد..حالا بچه‌های من ماشالله اون داخل کشتی میگرفتن

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه احساس میکنی مثله یه ماهی داره تکون میخوره.یا تو رحمت پرش داره.ضربه میخوره داره تکون میخوره

سمت چپم نزديكاي نافم بنظرت بچه س؟

٢دخترم همه جونم 👨‍👩‍👧‍👧
2731
خرافات..چون بستگی به نوع جفت و وزن مادر داره.. هرچی چربی دور شکم بیشتر باشه، یا دیرتر حس میکنی یا کل ...

من سمت چپم نزديكاي نافم بنظرت بچمه؟

٢دخترم همه جونم 👨‍👩‍👧‍👧
عزيزم ويارات و تغيراتتو ميگي؟جنسيتا متفاوته؟

من بچه ی اولم دختربود.قبل بارداری چیزای ترشو دوست داشتم ولی از اون وقت که باردارشدم فقط چیزای شیرین.لب به چیزای ترش نمیزدم.دلم همش بستنی میخواست...

تکوناشم تو ماه ۴ رفتم فهمیدم.فک کنم ۱۴،۱۵ هفتم بود..

سر این یکی دلم چیزای ترش میخواد از ۱۲ هفتگی تکوناشو حس کردم..احساس میکنم پسره

2738

اسی من با اجازت یه سوال تو تاپیکت میپرسم

خانما من تازه رفتم تو8هفته

امروز کمر درد دارم و یه مقدار لک بینی ممکنه خطرناک باشه؟

فقط 40 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
من بچه ی اولم دختربود.قبل بارداری چیزای ترشو دوست داشتم ولی از اون وقت که باردارشدم فقط چیزای شیرین. ...

دقيقا مثل من،چند هفته اي الان؟جنسيت مشخص شده؟

٢دخترم همه جونم 👨‍👩‍👧‍👧
2706