حالا یه سوال مهم داشته باشی هیچکس کمکی نمیکنه فقط سایت شده خیانتو. قهرو. شوهرم زدمو .خواهرشوهرم همچنین کرد والا اه

پسرم بهترین هدیه خدایی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نههه جاری بیشتر از همه اینا جوابه😂

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حوابی نداد.فقط کافی بنویسم شوهرم زد سیاه کبودم کرد قهرم میرم طلاق ۱۰۰۰۰۰ نفر میان بالا

پسرم بهترین هدیه خدایی  

سوالت چیه؟ من جواب سوالایی که ندونم تو تاپیک نمیرم ولی انقدر اینطوری گلایه میکنین ببینم جواب بلد نیستم برا اینکه نگن نیومد تاپیکمون میرم میگم نمیدونم دیگه چیکار کنم؟😂😂😂😂

بیاین یه چیز بگین حوصلم سر رفته 

دختر خالم یا دوستم میخوان برن عروسی لباس چه رنگی بپوشن

دوست پسرم منو ول کرده رفته

کیا حس ششم دارن

شوهرم گفته بالای چشمت ابرو میخوام طلاق بگیرم 

بیایین نظرتونو راجع به قیافه من بگین 

بیاین بگین ما به هم میاییم ......

اینجا نی نی سایته سوال راجع به بارداری یا بچه داری بپرسی به زور ۱۰ نفر جواب میدن 

والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حو ...

خب چرا تو ۳۲ هفته میخوای شیرافزا بخوری؟؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حو ...

خب عزیزم سوالتون تخصصیه من راستش این چیزی که شنا میگین نشنیدم... اینو باید از پزشک متخصص پرسید

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2706