1954
1959

حالا یه سوال مهم داشته باشی هیچکس کمکی نمیکنه فقط سایت شده خیانتو. قهرو. شوهرم زدمو .خواهرشوهرم همچنین کرد والا اه

پسرم بهترین هدیه خدایی  

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حوابی نداد.فقط کافی بنویسم شوهرم زد سیاه کبودم کرد قهرم میرم طلاق ۱۰۰۰۰۰ نفر میان بالا

پسرم بهترین هدیه خدایی  

سوالت چیه؟ من جواب سوالایی که ندونم تو تاپیک نمیرم ولی انقدر اینطوری گلایه میکنین ببینم جواب بلد نیستم برا اینکه نگن نیومد تاپیکمون میرم میگم نمیدونم دیگه چیکار کنم؟😂😂😂😂

1967

بیاین یه چیز بگین حوصلم سر رفته 

دختر خالم یا دوستم میخوان برن عروسی لباس چه رنگی بپوشن

دوست پسرم منو ول کرده رفته

کیا حس ششم دارن

شوهرم گفته بالای چشمت ابرو میخوام طلاق بگیرم 

بیایین نظرتونو راجع به قیافه من بگین 

بیاین بگین ما به هم میاییم ......

اینجا نی نی سایته سوال راجع به بارداری یا بچه داری بپرسی به زور ۱۰ نفر جواب میدن 

والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حو ...

خب چرا تو ۳۲ هفته میخوای شیرافزا بخوری؟؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حو ...

خب عزیزم سوالتون تخصصیه من راستش این چیزی که شنا میگین نشنیدم... اینو باید از پزشک متخصص پرسید

خدایا شکرت بابت همه چیز.....
1974
بیاین یه چیز بگین حوصلم سر رفته  دختر خالم یا دوستم میخوان برن عروسی لباس چه رنگی بپوشن دوست ...

اره همش همینه اخرشم همش دروغ داستان بافیه

پسرم بهترین هدیه خدایی  
1718