1542
1578

حالا یه سوال مهم داشته باشی هیچکس کمکی نمیکنه فقط سایت شده خیانتو. قهرو. شوهرم زدمو .خواهرشوهرم همچنین کرد والا اه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

طرز تهیه‌ی شربت زعفران و خواص شربت زعفرانی

کلیک کنید

1546

والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حوابی نداد.فقط کافی بنویسم شوهرم زد سیاه کبودم کرد قهرم میرم طلاق ۱۰۰۰۰۰ نفر میان بالا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سوالت چیه؟ من جواب سوالایی که ندونم تو تاپیک نمیرم ولی انقدر اینطوری گلایه میکنین ببینم جواب بلد نیستم برا اینکه نگن نیومد تاپیکمون میرم میگم نمیدونم دیگه چیکار کنم؟😂😂😂😂

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           
8
والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حو ...

واقعا نمیدونم تو عمرم استفاده نکردم اطلاعی ام ندارم

Michael Jackson Fan Forever ❤ Love You Michael Miss You Babe😢💔           چقدر برای صلح و دوستی و مهربونی توی این دنیای کثیف تلاش کردی ولی نیستی ببینی از وقتی رفتی دنیا بدتر و کثیف تر هم شده تاریکی و ظلم و نامهربونی همه جارو گرفته                    ولی من بهت قول میدم راهتو ادامه بدم و اجازه ندم بدی و تاریکی قلبمو بگیره 😔                     دلم برای قلب مهربونت خیلی تنگ شده مایکل تو یه فرشته بودی 💔           

بیاین یه چیز بگین حوصلم سر رفته 

دختر خالم یا دوستم میخوان برن عروسی لباس چه رنگی بپوشن

دوست پسرم منو ول کرده رفته

کیا حس ششم دارن

شوهرم گفته بالای چشمت ابرو میخوام طلاق بگیرم 

بیایین نظرتونو راجع به قیافه من بگین 

بیاین بگین ما به هم میاییم ......

اینجا نی نی سایته سوال راجع به بارداری یا بچه داری بپرسی به زور ۱۰ نفر جواب میدن 

والا بخدا ازبس سوال پرسیدم این شیرافزای گالاکتومید کوفتیییی تو بارداری ۳۲ هفته خطرناک نیست ؟هیچکس حو ...

خب چرا تو ۳۲ هفته میخوای شیرافزا بخوری؟؟

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم ؛  تو بهترین  هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

خب عزیزم سوالتون تخصصیه من راستش این چیزی که شنا میگین نشنیدم... اینو باید از پزشک متخصص پرسید

خدایا شکرت بابت همه چیز.....
1537

مثل خودت ک توی عنوانت نوشتی خیانت ک همه بیان تاپیکت

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیاین یه چیز بگین حوصلم سر رفته  دختر خالم یا دوستم میخوان برن عروسی لباس چه رنگی بپوشن دوست ...

اره همش همینه اخرشم همش دروغ داستان بافیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بخدا نخوردیممممم

خب بیایم بگیم بخور خدای نکرده طوری بشه

به تو از دور سلام..... به سلیمان زمان از من مور سلام...
مثل خودت ک توی عنوانت نوشتی خیانت ک همه بیان تاپیکت

نخیر عزیزم اصلا مهم نیست بیان تاپیکم الکی فقط جواب سوالم مهمه همین

1
5
10
15
20
25
30
35
40