2737
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید دیگه نمی دونم چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 23 پست
سعی کن جای خودش بخوابونی ن بین خودتون نصف شب بیدارش کن ببر دستشویی شبا کم مایعات بده شاید سردیش میشه ...

هززم از وقتی دنیا اومده می برمش اتاقش باز میاد وسط ما شبی 10 بار می بردمش میومد جدیدا شده شبی 4 بار 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
بچه فامیلمون تا ۹ سالگی اینجوری بود باید ببری دکتر

دکتر چکار میکنه دارو میده؟ 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من تا۷سالگی همین بود ولی خداروشکر درست شد طفلک خودشم خجالت میکشید دکترم بردم گفتن تا ۷سالگی طبیعیه بعدش باید نگران شد که هنینطورم شدالان خوب شده الحمدلله

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731

داداش  منم  تا ۶  یا ۷ سالگی  هرشب  جاشو خیس میکرد  بعد پدر خدابیامرزم  از یکی  از دوستاش که  عطاری داشت  یه راهکار خواست  اونم  گف  پودر نارگیل  و  نخود پخته  و نبات  باهم  اسیاب کنن تا پودر شه   سرشب   دو سه قاشق  غذاخوری  به داداشم  میداد  خیلی خوشمزه هم  بود    ازون ببعد  دیگه  تکرار  نشد   خیس کردن  و...‌

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
بهش ماست نده،خرما بیشتر بخوره سردیش میشه

خرماهم زیاد میخوره ماست نمیخوره کممم

داداش  منم  تا ۶  یا ۷ سالگی  هرشب  جاشو خیس میکرد  بعد پدر خدابیامرزم ...

عزیزم نخود پخته چجوریه ؟ منظورتون له شده یا همون نخودچیه آسیابش کنم ؟ همشونو دارم  اگه درست کردم و خوب شد کلی دعاتون میکنم 

2738
عزیزم نخود پخته چجوریه ؟ منظورتون له شده یا همون نخودچیه آسیابش کنم ؟ همشونو دارم  اگه درست کرد ...

اره  همون  نخکد چی  که   با  کشمش قاطیه  و....‌  بابام  نیم کسلو نخود  تقریبا  با  ۳۰۰  گرم  پودر نارگیل و  تقرییا  نیم  کیلو  نبات  پودر میکرد    سرشب  چند قاشق  ب داداشم  میاد   واسه   داداشم  و پسر خاله م  ک  واقعا  جواب داد  انشالله  برای  بچتون هم  جواب بده  اگر جواب داد برای شادی روح بابام  یه صلوات بفرست  ممنونم

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔