2726

یه دختر 4 ساله دارم که جیش میکنه شبا تو خودش از جایی که شبا همش میاد وسط منو باباش می خوابه من مجبورم روزانه پتو هامونو بشورم اول تو اتاق خودش جیش مونه رو پتوها و رخت خوابش هرچی پلاستیکم بزاریم فایده نداره بعدش میاد پتو و تخت مارو به گند میکشه کارم شده پتو شستن روزی 4. 5 تا پتو . تشک ما که دیگه پر جیش شده شبا آب نمیدم بش قبل خوابم می برمش دستشویی دیگه خسته شدم شما بگین چکار کنم  از کار و زندگیم عقب افتادم بخاطر شستن جیش هاش 😶😿😿

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

شب دوبار بیدارش کن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسر منم دو سال و ۹ ماهشه ولی خیلی شبها جاش و خیس میکنه زیرش نایلون از این بزرگها میندازم بعد روش تشک میندازم اما ولقعاااا وقتی بیدارش میکنم میبرم جیش میگیرم لصلا تا صب جیش نمیکنه.تنبلی از خودمه

طبع دختر کلا سرد هست ، ممکنه سردیجات زیاد بدید بهشون در طول روز ، سعی کنید بهشون گرمیجات بدید ، شبا هم قبل خواب ببریدش جیش کنه ، تا صبح هم چندساعت یکبار بیدارش کنید ببرید .

خوشا به بخت بلندم که تو خدای منی❤

از طریق طب اسلامی پیگیر بشید. درمان داره. البته اگر قبول دارید این طب رو.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
شب دوبار بیدارش کن

خونه رو با جیغاش میزاره سرش و مقاومت میکنه 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
نکنه دخترداییمی اونم بچش دختره۴سالشه جیش میکنه همش

😂چقد منو دختردایی شما بدشانسیم نخ من دختر عمه ندارم 

2706