1600
1541

یه دختر 4 ساله دارم که جیش میکنه شبا تو خودش از جایی که شبا همش میاد وسط منو باباش می خوابه من مجبورم روزانه پتو هامونو بشورم اول تو اتاق خودش جیش مونه رو پتوها و رخت خوابش هرچی پلاستیکم بزاریم فایده نداره بعدش میاد پتو و تخت مارو به گند میکشه کارم شده پتو شستن روزی 4. 5 تا پتو . تشک ما که دیگه پر جیش شده شبا آب نمیدم بش قبل خوابم می برمش دستشویی دیگه خسته شدم شما بگین چکار کنم  از کار و زندگیم عقب افتادم بخاطر شستن جیش هاش 😶😿😿

شب دوبار بیدارش کن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546

نکنه دخترداییمی اونم بچش دختره۴سالشه جیش میکنه همش

ماخوبیامون به چشم نمیاد"چون بلدنیستیم بکوبیمش توسربقیه"😏😏خدایاممنونم به خاطرهمه چیز😘😍لطفاخیلی مراقبم باش.💑💏اومدی توزندگیم زندکیم زیباترشد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

پسر منم دو سال و ۹ ماهشه ولی خیلی شبها جاش و خیس میکنه زیرش نایلون از این بزرگها میندازم بعد روش تشک میندازم اما ولقعاااا وقتی بیدارش میکنم میبرم جیش میگیرم لصلا تا صب جیش نمیکنه.تنبلی از خودمه

1432

طبع دختر کلا سرد هست ، ممکنه سردیجات زیاد بدید بهشون در طول روز ، سعی کنید بهشون گرمیجات بدید ، شبا هم قبل خواب ببریدش جیش کنه ، تا صبح هم چندساعت یکبار بیدارش کنید ببرید .

به نام تو خدای من 😊
1563
سعی کن جای خودش بخوابونی ن بین خودتون نصف شب بیدارش کن ببر دستشویی شبا کم مایعات بده شاید سردیش میشه ...

هززم از وقتی دنیا اومده می برمش اتاقش باز میاد وسط ما شبی 10 بار می بردمش میومد جدیدا شده شبی 4 بار 

پسر من تا۷سالگی همین بود ولی خداروشکر درست شد طفلک خودشم خجالت میکشید دکترم بردم گفتن تا ۷سالگی طبیعیه بعدش باید نگران شد که هنینطورم شدالان خوب شده الحمدلله

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برا به سلامت بدنیا اومدن نی نیم لطفا یه صلوات بفرستین.

داداش  منم  تا ۶  یا ۷ سالگی  هرشب  جاشو خیس میکرد  بعد پدر خدابیامرزم  از یکی  از دوستاش که  عطاری داشت  یه راهکار خواست  اونم  گف  پودر نارگیل  و  نخود پخته  و نبات  باهم  اسیاب کنن تا پودر شه   سرشب   دو سه قاشق  غذاخوری  به داداشم  میداد  خیلی خوشمزه هم  بود    ازون ببعد  دیگه  تکرار  نشد   خیس کردن  و...‌

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
1578