2726
عنوان

بابای پایه یعنی.....

| مشاهده متن کامل بحث + 967 بازدید | 38 پست

دم بابات گرممم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بله ولی شما بیشتر از بحث کردن تو موضوع یخورده تو حاشیه بودید😑

خب برام سوال بود ببینم بابای پایه از نظرشما چجور بابایی هست

چون من با بابام رابطم فرارتر ازچیزیه که شما بهش میگین پایه بودن.

ببخش باور کن قصد بدی نداشتم

فقط سوال بود😘

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب برام سوال بود ببینم بابای پایه از نظرشما چجور بابایی هست چون من با بابام رابطم فرارتر ازچیزیه که ...

نه خواهش میکنم

منم رابطم با بابام خیلی فراتر از پدر فرزندی

این فقط یه نمونه اش بود چون امشب پیش اومد در موردش صحبت کردم

میشه با دل های پاک تون دعا کنید خواهرم باردار بشه؟۴ سال منتظرم خاله بشم
حالا فقط این نیست که میگم پایه بابام تو عروس کشون ها دخترا دعوا میکنن که کدوم بیان تو ماشین ما یه ...

عزیزم خدا برات نگهش داره..دلم برای بابام تنگ شد یهو..همش لبخند مهربونش جلو چشممه،خدا رحمتش کنه

پول عزیز خیلی دوستت دارم و همیشه منتظرتم😍😍

خدا باباتو حفظ کنه 😊

خداجونم هزاران بار شکررررررررررت❤خدایا امضای سبزمو سه سال پیش واسه سالم بدنبا اومدن پسرم نوشتم ولی الان قلبم پردرده میخام بهت بگم خستم از دعا کردن خستم از بابغض و گلایه باهات حرف زدن خدایا من خیلی خستم واسه آخرین بار ازت خواهش میکنم صبرت تموم بشه حکمتت به پایان برسه وامتحانت به نتیجه برسه خدایااااا دوساله شبا که سرمو میزارم بخابم درد و غم طول روز یادمیوفته با ناراحتی و بغض میخابم من دوساله خواب میبینم ولی نمیخابم من دوساله فقط نفس میکشم دلم واسه شوهرم میسوزه ایتقد درد میکشه دلم واسه بچه هام میسوزه که بدون شادی و شیطنت بچگی دارن بزرگ میشن..... خدایااااااا فقط میخام زودتر روزی برسه که وقتی سرمو میزارم دوبالش با مرور روزم لبخند بزنمو شکرت کنم فقط همین....بفریادم برس.این تیکر برای تولد همسرمه آرزو میکنم تا اون روز شوهرم سلامتیشو کامل بدست بیاره و سالم سالم باشه
خب برام سوال بود ببینم بابای پایه از نظرشما چجور بابایی هست چون من با بابام رابطم فرارتر ازچیزیه که ...

من حتی وقتی یبوست یا اسهال میشم به مامانم روم نمیشه بگم به بابام میگم😁

میشه با دل های پاک تون دعا کنید خواهرم باردار بشه؟۴ سال منتظرم خاله بشم