2410
2553
عنوان

موضوع =نمیدونم

655 بازدید | 62 پست

بيرون بودم دوس پسرم ويديو كال زد بعد وموهام باز بودن بارون بود خيس شده بودن حالت دار پريشون شده بودن بعد باد زده بود شالم باز شده بود اينم اين وضع ديد قط كرد بهم پيام داد كلي حررررررف

بعد من بخاطر ي درس كارش داشتم و فقط اون موضوع اون ميدونه بهش پيام دادم

محمد 

گفتش بله 

گفتم بگو جانم 

گفت جان  

جواب سؤالان داد اينا

بعد ي سؤال شخصي ازش پرسيدم سين كرد جواب نداد منم بهش گفتم نميخواي جوابشو بدي حداقل سين نكن اين توهين به شعور طرفه بعد گوشي رو خاموش كردم  وقتي روشن كردم پيام داده بود ك چقدر بهت گفتم حجابتو درس كن چرا منو خر فرض ميكني و.......اخرش إينو گفت ك حالم بهم ميخوره باهات حرف بزنم 

منم تو جوابش ي شعر گفتم 

شده یادش وسط روز میان خوشی ات دل ببرد...؟؟؟؟

یادش آمد وسط روز میان خوش ام کشت مرا...!

و افلاین شدم  

ظهر امروز تو تل بهم پیام داد هروقت درست شدی بهم پیام بده 

بعد سه ساعت اینستا بهم همین پیام داد باز من ندیدم 

بعد یکساعت پیام عادی اینو داد 

هنوز جوابشو ندادم 

اگه سین کردم چه جوابی بدم ؟

چه واکنشی انجام بدم ؟

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الان باید خوشحال باشی توجه داره به این موضوع براش توضیح بده عمدی نبوده اگر قهرش طولانی شد اهمیت نده ...

عزیزم من کی ازدواج میکنم؟😔

فقط الله سبحانه و تعالی رو صدا بزنیم ،،یا الله ادرکنی ،،یا الله مددی ،،بنده های خوب خداوند هم فقط الله رو صدا میزدن 🙂
2714
چی داد؟؟

هروقت درست شدی بهم پیام بده 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
الان باید خوشحال باشی توجه داره به این موضوع براش توضیح بده عمدی نبوده اگر قهرش طولانی شد اهمیت نده ...

چرا خوشحال باشم  😐 اتفاقا خیلی ناراحتم ک تو این موضوع تفاهم نداریم 

2706