1542
1480
عنوان

موضوع =نمیدونم

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 62 پست
فک کنم توخونه حبسم کنه 😐 موهامو خواستم بلوند رنگ بزنم گفتنتتت ن تا وقتی ازدواج کردیم رنگ نکن تو مو ...

وا دوری کن ازش

هرچند از روابط دختر و پسر زیاد خوشم نمی یاد و سر در نمی یارم ولی به نطر میرسه داره برای عقایدو علاقه مندی هات از همین الان تصمیم میگیره

اگه نظرات و عقایدتون یکی نیست بهتر بی خیال هم بشید چون عمرتون پای هم تلف میشه

فقط تو حجاب مشكل داريم بقيت موضوعات و عقايد مثل هميم ولي مشكلمون همين حجابه هروقت دعوا كرديم درمورد حجاب و غيرت اقا بوده 😐

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂
بنظرم به اون ربطی نداره چونکه مگه روز اولم با همون حجاب ندید تورو؟ بعدم بیاد باهات راحت صحبت کنه واق ...

چرا بشدت بهم برخورده هر نيم ساعت اون پيامشو ميخونم له تر ميشم  فك كن كسي ك بهت ميگفت كاري نميكنم ك از دستت بدم كسي ك هي ميگه نگه ات ميدارم اين حرفو بهت بزنه 😞

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

خريد شيرخشك هاي خارجي اس ام اي ، آپتاميل ، سيميلاك ، پدياشور و نيدو با ارسال فوري و امكان پرداخت در محل از فروشگاه مادرآن 😊 

برای مشاهده کلیک کنید

چرا بشدت بهم برخورده هر نيم ساعت اون پيامشو ميخونم له تر ميشم  فك كن كسي ك بهت ميگفت كاري نميكن ...

اصلا اینکه باهات دوست شده و این که مدام درمورد حجابت نطر میده نشون میده ادم دورو و نامتعادلی هست و تناقض داره 

چرا وقتی به حجاب حساسه دوست دختر داره عایا؟

اصلا اینکه باهات دوست شده و این که مدام درمورد حجابت نطر میده نشون میده ادم دورو و نامتعادلی هست و ت ...

منو به عنوان دوست دختر نمیشناسه بهش بگی من رل یا دوس دخترشم خوشش نمیاد 

1546
پس نکنه خواهر بسیجی اش هستی

😂😂😂 

نه خواهرشم 

نه رلشم 

فك كنم دوست دختر خياليشم 

پس نکنه خواهر بسیجی اش هستی

😂😂😂 

نه خواهرشم 

نه رلشم 

فك كنم  خانوم خياليشم 

8
پس باید مطابق سلیقه ش رفتار کنی یا اون را مطابق سلیقه ت کنی به نطرت ممکنه؟

نميدونم وإلا 

داستان زندگيمو خوندي ؟؟

1396
نه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3566030/داستان-زندگی-وی 

لطفا إينو بخون بعدش نظرتو بده شايد كمكم كرد

مرررررررررررررگ

دوست من

اگر در زمینه حجاب با هم همسو و هم عقیده نیستید از همین الان این رابطه رو تموم کن

نه شما میتونی با حجاب شی و نه ایشون میتونن بی تفاوت باشن

اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
چقدر بی ادبانه اون بره درست بشه!  هیچی جوابشو نده بسوزه بی ادب

جوابشو دادم 

نوشتم 

من درستم 

تازه مگه حال بهم زن نيستم پس درست شدن يا نشدنم فرقي به حالت نميكنه در هر صورت حال بهم زنم 

فک کنم مدت زیادی از دوستیتون میگذره.تاپیکای قبلتو دیدم..احساس میکنم دنبال بهونس..بیخیالش شو

قصدشم ازدواج نیس

من تجربشو داشتم

دوست عزیزم لطفا یه صلوات برای سلامتی مادرم❤بفرس😘
1578