2737
2734
عنوان

میتی هستم طب سنتی

1046 بازدید | 23 پست

سلام خوبین 

داروهای گیاهی مربوط به باروری و کمک باروری دارم اگه می خواین شماره ام توی امضام هست لطفا از تلگر ام یا واتس اپ پیام بدین 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

کجی رحم و هیدرو سالپکنس درمانش چیه

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
عزیزم این جور چیزها که با طب سنتی حل نمیشه خودت می دونی گلم 

هیدرو سالپکنس ک عفونت لوله هس, یعنی دارو نداره ؟حالا کجی رحم ب کنار

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2738
دارو برای تعین جنسیتم دارید

بله فقط برای پسرزایی 

یه پکیج مخصوص خانم ها 

و یه پکیج مخصوص اقایان 

که البته چون از زمان ساخت تا به بلوغ رسیدن اسپرم تقریبا سه ماه طول می کشه باید حداقل سه ماه مصرف بشن 

قیمتش را میشه بگید

182 تومن برای یک دوره که میشه یک ماه یعنی از اول تا 15 پریود البته هزینه ی پست هم داره 

هیدرو سالپکنس ک عفونت لوله هس, یعنی دارو نداره ؟حالا کجی رحم ب کنار

من که داروی خاصی براش نمی شناسم 

سلام هزیزم من سهر ری هستم‌دارو برای گرمی رحم میخاستم قیمت چقدره و شما کجا هستید ممنون

سلام گلم من شیرازم دارم دارو براتون بیا تلگ رام یا واتس آپ 

2706