2726
عنوان

لطفا کمکم کنید

124 بازدید | 20 پست

سلام من ۱۷ سالم . چند ماه پیش با یکی از فامیل هامون نامزد میکنم از هم دیگه بخاطر مشکلاتی جدا میشیم من تو اون مدت کم خیلی وابسته میشم که الان به جز اون. به هیچ چیز دیگه نمیتونم فکر کنم وقتی خاطرات مرور میشه تو ذهنم سر درد های عصبی میگیرم اصلا نمیتونم روزی ۱۰۰ بار میگم ارزش نداره ولی هیچ چیز جلو دار عشق نیست با اینکه فامیل بودیم ولی اختلاف طبقاتی زیاد بود مامانم میگه غصه نخور ولی واقعا نمیشه لطفتا کمکم‌کنید

خودت نخاستیش ؟

امید،                                                                                  زیباترین واژه است،                                                         ❤از دستش نده، درست میشه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خواستمش ولی دیگه اون نخواست بخاطرش همه کار کردم مامانم براش کار پیدا کرد بخاطر اینه بهش انرژی بدم که کاراش انجام بده از درسمم زدم الان تغییر رشته دادم بخاطر اینکه افتادم 

من خواستمش ولی دیگه اون نخواست بخاطرش همه کار کردم مامانم براش کار پیدا کرد بخاطر اینه بهش انرژی بدم ...

عزیزم من جای تو بودم دیگه اسمشم نمیاوردم چون ولم کرد ارزش نداره عشق لیاقت میخواد عشقتو بزار واسه کسی که لیاقتشو داره اینجوری فقط خودتو عذاب میدی

از روانشناس خوشم نمیاد من افسردگی داشتم دوباره میخواد بهم قرص بده 

میخوای تهش چی بشه بخدا فقط زندگیتو خراب میکنی اون الان خوشحال و سرحال داره زندگی خودشو میکنه ولی تو داری عذاب میکشی رفته و دیگه برنمیگرده

2706