2733
2734

ازچن هفته صدای قلب نی نی رومیشه شنید ۱۶ هفته ۳روزم چیزی نشنیدم

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
من ۲۴ هفتمه بازم نشنیدم بااونا

وای من ازکجا بفهمم که این اینجا حالش خوب یا نه به جزسونو

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم الان دقیقا عین شمام  نمی‌دونم چی کنم بخدا

حرکاتشو حس نمیکنی مگه 

آره حس میکنم  ولی بازم بعضی روزا وسواسی میشم

تا آخربارداری من پیرشدم رفته پی کارش ازاسترس فراوانم

2738
منم  😁😁 میگم یه نوبت تیمارستان برام بگیرن

خدا کنه بچه هامون سالم واروم باشن اگه ازاین جیغ جیغو ها باشه مال من میزارم خونه میرم ۹ ماه توشکمم بزرگ میکنم بس نیس

خدا کنه بچه هامون سالم واروم باشن اگه ازاین جیغ جیغو ها باشه مال من میزارم خونه میرم ۹ ماه توشکمم بز ...

الهی آمین 

به امید خدا

خخخخ ما پدرشوهرم اینا طبقه پایینن گفتم جیغ جیغ کنه میرم میذارم دم خونشون میام 😁

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
الهی آمین  به امید خدا خخخخ ما پدرشوهرم اینا طبقه پایینن گفتم جیغ جیغ کنه میرم میذارم دم خونش ...

من اطمینان نمیکنم به کسی حرف میزنم ولی عملی نمیکنم .انگار چن تا بچه زاییدم بزرگ کردم ها چه با افتخارم حرف میزنم😏

واقعا الان خیلی روحیه ام بده کسی هرحرفی میزنه خیلی زود ناراحت میشم گریه هام سرازیرمیشه

من اطمینان نمیکنم به کسی حرف میزنم ولی عملی نمیکنم .انگار چن تا بچه زاییدم بزرگ کردم ها چه با افتخار ...

اتفاقا منم

این که گفتم فقط در حد یه زر بود خخخخ

وگرنه مطلقا آدمی نیستم به کسی اعتماد کنم 

اتفاقا منم این که گفتم فقط در حد یه زر بود خخخخ وگرنه مطلقا آدمی نیستم به کسی اعتماد کنم 

کی میرسیم خدایا ۳۳ هفته اینا😣کی به دنیا میاری نی نی خوشگل کل کل پسر رو

کی میرسیم خدایا ۳۳ هفته اینا😣کی به دنیا میاری نی نی خوشگل کل کل پسر رو

آره منم هی میگم برسیم به موقعی که دیگه نینی خطر رو رد کرده باشه 

من خدا بخواد فروردین 

2706