2737
2739

من ناراحت شدم با دیدن این عکس 😧😳

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

واااای امضاااات🤣

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیپرسن که یک سال که رد شد از عروسی بدون هیچ سوالی حکم نازایی عروس رو صادر میکنن هرکی هم میپرسه سر کج میکنن و میگن عروسمون نازاست 😔بلایی ک سر من اوردن

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2731
از این به بعد هرکی ازتون پرسید چرا ازدواج نمیکنی بگین عشق اول آخرم شوهرت بود 😒😒😒

😂😂😂😂اونموقع تیزی پاشنه کفش طرف یه کم به حلق و مری و نایت فشار میاره.جرمیده میره پایین.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738
واااای خاالم بهم میخوره یک سالو نیمه عروسی کردم سن خودمو شوهرمم کمه و خیلی جوونیم  حالا از ماه ...

مادربزرگ شوهرم هرروز که منو میدید میگفت زنی که بچه نداره نمک نداره.از چشم شوهرش میوفته😂😂 بنده خدا عمرش کفاف نداد بچمو ببینه.۴۵ روز بعد فوتش پسرم بدنیا اومد.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
اه مادر شوهر من که هنوز این‌دنیا نیمده میگه زود بعدی بیار یه جواب دندون شکن بالاخره میدمش قاطی میکنم ...

مادرشوهرمن از همون اول میگفت خدا بهت پسر بده.خدا که پسرو داد هنوزم میگه خدابهت پسر بده😦این سری گفتم خودت دختر داری  بده؟دوس نداری خدا به ماهم بده؟

نمیپرسن که یک سال که رد شد از عروسی بدون هیچ سوالی حکم نازایی عروس رو صادر میکنن هرکی هم میپرسه سر ک ...

بلایی که سر من دارن در میارن و چندروزه بشدت بشدت بشدت ناراحتم چون بهم گفتن دنبال دارو هستیم برات 

بلایی که سر من دارن در میارن و چندروزه بشدت بشدت بشدت ناراحتم چون بهم گفتن دنبال دارو هستیم برات&nbs ...

منو دیگ ازم قطع امید کردن رسیدن ب سرکوفت دادن  و گفتن جمله خداروشکر که اجاقت کوره😔

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706