2703
2553
عنوان

جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 73 پست
واقعا این جور آدما جواب خدو رو میخاک چی بدن هر لحظه که قابم میسوزه نفرینم پشت سرشونه😭

حوال هر خانواده ای ک تو زندگی بچه هاشون دخالت میکنه به امام زمان.. ب حق فاطمه زهرا قسم زندگیای خودشون خراب بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ چیز اون طور که فکر میکنیم نیست  ولی اگر فقط بشینیم به گذشته ها فکر کنیم داغون میشیم باید ب ...

حرفای قشنگتون خیلی به دلم میشینه مرسی که همدردی کردین باهام خیلی دل مهربونی دارین

حرفای قشنگتون خیلی به دلم میشینه مرسی که همدردی کردین باهام خیلی دل مهربونی دارین

😊من کسیم که تجربشو داشته هر وقت که احتیاج به صحبت داشتی من هستم

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2720
مگه چند سالته؟ 

33

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

[QUOTE=115831078]شما چند ساله جدا شدید؟[/QUOTEهنوز جدا نشدم در واقع آخراشه 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2714

نمیشه جدا نشید.یک فرصت دیگه داشته باشید.البته تو این فرصت خود سازی کنید.

من یک استاد میشناسم که تحول بزرگی در دید شما نسبت به زندگی ایجاد میکنه.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
شما ک تازه اول جونیاته عزیزم  خداحفظتون کنه  کار خدا بدون حکمت نیست عزیزم هنوز وقت داری ...

فدات شم عزیزم 

ولی من یه زندگی مشترک ده ساله داشتم دیگه سخت بتونم یه آدم درست و حسابی پیدا کنم 

تاوقتیم پیدا نکردم تن به هیچ ازدواجی نمیدم 

فدات شم عزیزم  ولی من یه زندگی مشترک ده ساله داشتم دیگه سخت بتونم یه آدم درست و حسابی پیدا کنم ...

من همینو میگم گلم انشاالله خدا بهترین مرد رو سر راهت قرار بده ک گذشته ات جبران بشه هر جور ک بوده بهترینهارو برات آرزو دارم عزیزم

[QUOTE=115831078]شما چند ساله جدا شدید؟[/QUOTEهنوز جدا نشدم در واقع آخراشه 

ان شاءالله عاقبت به خیر بشید گلم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
فدات عزیزم.شما هم مثل من اول جدایی حالت بد بود?

بله فک می کنم 1 سالی هست

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️