2703
2553
عنوان

جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 73 پست
اخه بخاطر خانواده ها کسی طلاق میگیره ؟؟؟ انشاالله هر چی صلاحتون هس همون بشه

مادوتا خوهر بادو تا داداش ازدواج کرده بودیم اونا اختلاف داشتن جدا شدن خونواده بدجنسش دست از سر زندگی منم برنداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه بخاطر خانواده ها کسی طلاق میگیره ؟؟؟ انشاالله هر چی صلاحتون هس همون بشه

متاسفانه طلاقم میگیره 

من بخاطر دخالت بیش از حد خانوادش در شرف طلاقم کم مونده حکم طلاقم بیاد 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

انگار که قلبت خستس از تپش و بغض هات و خاطره ها و خنده ها و احساسات روش فشار میارن و این وسط این چشمایی که یا خیس نمیشن و یا خیس میشن و طاقتت رو از بین میبرن و تو تو این بلاتکلیفی با خودت در جنگی اینکه چه راهی درست بود و من چه کردم و اینکه هیچ وفت نمیفهمیم کدوم راه درست بود چون ما فقط فرضیه میسازیم و چه راه هایی که فکر کردیم خوبه و بد بود و چه راه هایی فکر کردیم بده و خوب بود

زمونه خنده کنان شاهد جان دادن ماست اون قدر که جلوش زانو بزنی و تو باز هم می خوای قوی باشی با اینکه درون غوغاست و پر از نابودی و درد و تنهایی و تنهایی و تنهایی...... 

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2720
😭😭😭😭😭

ببخشید ناراحتت کردم ولی دل خودمم خیلی پره....

آدم شاد زیستی هستم و دیگران رو هم شاد میکنم خدا منو ازتون نگیره😂/کاربر قدیمی از سال 96😎 تا حالا کلی کاربری ترکوندم/تو وضعیت بدی هستم میشه برای درست شدن زندگیم و رو پا موندن زندگیم و اینکه خانوتدم چیزیشون نشه صلوات یا دعا یا.... برام بفرستید❤️
2714
بچه ها من برا زندگیم خیلی زحمت و سختی کشیدم تا بتونم.حفظش کنم الان تو این مرحلا حس میکنم عمرمو به با ...

به این فکر کن چی میدی و چی میگیری

متاسفانه طلاقم میگیره  من بخاطر دخالت بیش از حد خانوادش در شرف طلاقم کم مونده حکم طلاقم بیاد&n ...

از نظر من وقتی زن و شوهر باهم مشکلی ندارن و کنارهم خوشبختن

هیچ شخصی نمیتونه بینشون فاصله بندازه 

از نظر من وقتی زن و شوهر باهم مشکلی ندارن و کنارهم خوشبختن هیچ شخصی نمیتونه بینشون فاصله بندازه&nbs ...

درسته ما از هم.سرد شدیم اون.برا زندگیمون دیگا هیچ قدمی نمیخاد برداراه منم خیلی خستم کشش ندارم دیگه

2706